This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 21
21
Tampereen valtatie-Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Tortinmäki
➔
Tampereen valtatie-Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kurjenrahkan kansallispuisto
Lähtöaika oli
15:28
8850
Kärrinpaltta E
Lähtöaika oli
15:29
8848
Vällintie E
Lähtöaika oli
15:32
8846
Miljoonatie
Lähtöaika oli
15:33
1043
Alhomaantie
Lähtöaika oli
15:34
1039
Tortinmäki
Lähtöaika oli
15:35
1149
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
15:35
1150
Jaakolantie
Lähtöaika oli
15:36
1151
Välimaantie
Lähtöaika oli
15:36
1152
Suoniemi
Lähtöaika oli
15:37
1402
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
15:38
1153
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
15:38
1154
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
15:39
1400
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
15:39
1155
Purolantie
Lähtöaika oli
15:40
1156
Jokelantie
Lähtöaika oli
15:40
1157
Ikkalantie
Lähtöaika oli
15:41
1158
Haavikko
Lähtöaika oli
15:41
1159
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
15:42
1398
Valuntie
Lähtöaika oli
15:42
1160
Säkyläntie
Lähtöaika oli
15:42
1377
Tuomisentie
Lähtöaika oli
15:43
1161
Kaivastentie
Lähtöaika oli
15:43
1162
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
15:44
1163
Joenperäntie
Lähtöaika oli
15:44
1164
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
15:44
1165
Viikkalantie
Lähtöaika oli
15:45
1166
Levauksentie
Lähtöaika oli
15:45
1167
Alakartanontie
Lähtöaika oli
15:46
1168
Aluetalo
Lähtöaika oli
15:47
1169
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
15:47
1170
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
15:47
1171
Männistöntie
Lähtöaika oli
15:48
1172
Männistöntie
Lähtöaika oli
15:48
1173
Sakontie
Lähtöaika oli
15:49
1174
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
15:49
1175
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
15:50
1176
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
15:51
1177
Krouvintie
Lähtöaika oli
15:51
1178
Auvaistentie
Lähtöaika oli
15:51
1179
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
15:52
1180
Haverintie
Lähtöaika oli
15:53
1072
Saarenoja
Lähtöaika oli
15:54
1073
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
15:54
1074
Yli-Maaria
Lähtöaika oli
15:55
396
Antinkuja
Lähtöaika oli
15:55
1785
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
15:56
1783
Tietäjienkatu
Lähtöaika oli
15:57
1781
Elisabetinkatu
Lähtöaika oli
15:57
1779
Sädekuja
Lähtöaika oli
15:58
652
Paattistentie
Lähtöaika oli
15:59
765
Moisio
Lähtöaika oli
15:59
1078
Paimionkatu
Lähtöaika oli
16:00
1079
Moision koulu
Lähtöaika oli
16:01
1080
Karhulantie
Lähtöaika oli
16:02
1082
Suihkarintie
Lähtöaika oli
16:03
1083
Vaistentie
Lähtöaika oli
16:04
1084
Moisiontie
Lähtöaika oli
16:05
1585
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
16:06
1583
Prykinkuja
Lähtöaika oli
16:11
649
Marttilantie
Lähtöaika oli
16:11
191
Leaf
Lähtöaika oli
16:12
192
Paltankatu
Lähtöaika oli
16:12
193
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
16:13
194
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
16:13
195
Kaerlantie
Lähtöaika oli
16:14
196
Möörönkuja
Lähtöaika oli
16:15
197
Markulantie
Lähtöaika oli
16:15
198
Raunistulantie
Lähtöaika oli
16:16
199
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
16:16
200
Virusmäentie
Lähtöaika oli
16:17
201
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
16:17
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
16:18
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:19
89
Puutori
Lähtöaika oli
16:20
13
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
16:22
1943