This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 21
21
Tampereen valtatie-Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kurjenrahkan kansallispuisto
➔
Tampereen valtatie-Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
13:55
1943
Puutori
Lähtöaika oli
13:56
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:57
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:57
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
13:58
175
Kastuntie
Lähtöaika oli
13:58
612
Parrantie
Lähtöaika oli
13:59
613
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
14:00
979
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
14:01
980
Pohjoiskaari
Lähtöaika oli
14:02
1579
Prykinkuja
Lähtöaika oli
14:03
1580
Kärmekallionkatu
Lähtöaika oli
14:07
523
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
14:08
1582
Lentoasemantie
Lähtöaika oli
14:08
1059
Vaistentie
Lähtöaika oli
14:09
1060
Suihkarintie
Lähtöaika oli
14:10
1061
Karhulantie
Lähtöaika oli
14:11
1062
Moision koulu
Lähtöaika oli
14:12
1063
Paimionkatu
Lähtöaika oli
14:13
1064
Moisio
Lähtöaika oli
14:13
1066
Paattistentie
Lähtöaika oli
14:13
755
Sädekuja
Lähtöaika oli
14:14
651
Maarianportti
Lähtöaika oli
14:14
1776
Elisabetinkatu
Lähtöaika oli
14:15
1778
Tietäjienkatu
Lähtöaika oli
14:15
1780
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
14:16
1782
Antinkuja
Lähtöaika oli
14:17
1784
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
14:17
1069
Saarenoja
Lähtöaika oli
14:18
1070
Saarenoja
Lähtöaika oli
14:19
1820
Haverintie
Lähtöaika oli
14:19
1117
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
14:21
1118
Auvaistentie
Lähtöaika oli
14:21
1119
Krouvintie
Lähtöaika oli
14:22
1120
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
14:22
1121
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
14:23
1122
Tiravantie
Lähtöaika oli
14:24
1123
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
14:24
1124
Sakontie
Lähtöaika oli
14:25
1125
Männistöntie
Lähtöaika oli
14:26
1126
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
14:27
1127
Aluetalo
Lähtöaika oli
14:28
1128
Iskoistenkatu
Lähtöaika oli
14:28
1129
Alakartanontie
Lähtöaika oli
14:29
1130
Levauksentie
Lähtöaika oli
14:30
1131
Viikkalantie
Lähtöaika oli
14:30
1132
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
14:31
1133
Joenperäntie
Lähtöaika oli
14:32
1134
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
14:32
1135
Kaivastentie
Lähtöaika oli
14:33
1136
Tuomisentie
Lähtöaika oli
14:33
1137
Säkyläntie
Lähtöaika oli
14:34
1376
Valuntie
Lähtöaika oli
14:35
1138
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
14:35
1397
Haavikko
Lähtöaika oli
14:36
1139
Ikkalantie
Lähtöaika oli
14:36
1140
Jokelantie
Lähtöaika oli
14:37
1141
Purolantie
Lähtöaika oli
14:38
1142
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
14:39
1143
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
14:40
1399
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
14:40
1144
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
14:41
1145
Suoniemi
Lähtöaika oli
14:43
1401
Välimaantie
Lähtöaika oli
14:44
1146
Jaakolantie
Lähtöaika oli
14:45
1147
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
14:47
1148
Tortinmäki
Lähtöaika oli
14:48
1149