This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 21
21
Tampereen valtatie-Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kurjenrahkan kansallispuisto
➔
Tampereen valtatie-Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
04:20
1943
Puutori
Lähtöaika oli
04:21
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:22
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
04:22
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
04:23
175
Kastuntie
Lähtöaika oli
04:23
612
Parrantie
Lähtöaika oli
04:24
613
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
04:25
979
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
04:26
980
Pohjoiskaari
Lähtöaika oli
04:27
1579
Prykinkuja
Lähtöaika oli
04:28
1580
Kärmekallionkatu
Lähtöaika oli
04:32
523
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
04:33
1582
Lentoasemantie
Lähtöaika oli
04:33
1059
Vaistentie
Lähtöaika oli
04:34
1060
Suihkarintie
Lähtöaika oli
04:35
1061
Karhulantie
Lähtöaika oli
04:36
1062
Moision koulu
Lähtöaika oli
04:37
1063
Paimionkatu
Lähtöaika oli
04:38
1064
Moisio
Lähtöaika oli
04:38
1066
Paattistentie
Lähtöaika oli
04:38
755
Sädekuja
Lähtöaika oli
04:39
651
Maarianportti
Lähtöaika oli
04:39
1776
Elisabetinkatu
Lähtöaika oli
04:40
1778
Tietäjienkatu
Lähtöaika oli
04:40
1780
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
04:41
1782
Antinkuja
Lähtöaika oli
04:42
1784
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
04:42
1069
Saarenoja
Lähtöaika oli
04:43
1070
Saarenoja
Lähtöaika oli
04:44
1820
Haverintie
Lähtöaika oli
04:44
1117
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
04:46
1118
Auvaistentie
Lähtöaika oli
04:46
1119
Krouvintie
Lähtöaika oli
04:47
1120
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
04:47
1121
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
04:48
1122
Tiravantie
Lähtöaika oli
04:49
1123
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
04:49
1124
Sakontie
Lähtöaika oli
04:50
1125
Männistöntie
Lähtöaika oli
04:51
1126
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
04:52
1127
Aluetalo
Lähtöaika oli
04:53
1128
Iskoistenkatu
Lähtöaika oli
04:53
1129
Alakartanontie
Lähtöaika oli
04:54
1130
Levauksentie
Lähtöaika oli
04:55
1131
Viikkalantie
Lähtöaika oli
04:55
1132
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
04:56
1133
Joenperäntie
Lähtöaika oli
04:57
1134
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
04:57
1135
Kaivastentie
Lähtöaika oli
04:58
1136
Tuomisentie
Lähtöaika oli
04:58
1137
Säkyläntie
Lähtöaika oli
04:59
1376
Valuntie
Lähtöaika oli
05:00
1138
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
05:00
1397
Haavikko
Lähtöaika oli
05:01
1139
Ikkalantie
Lähtöaika oli
05:01
1140
Jokelantie
Lähtöaika oli
05:02
1141
Purolantie
Lähtöaika oli
05:03
1142
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
05:04
1143
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
05:05
1399
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
05:05
1144
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
05:06
1145
Suoniemi
Lähtöaika oli
05:08
1401
Välimaantie
Lähtöaika oli
05:09
1146
Jaakolantie
Lähtöaika oli
05:10
1147
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
05:12
1148
Tortinmäki
Lähtöaika oli
05:13
1149