This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 21
21
Kauppatori
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Tortinmäki
➔
Kauppatori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Tortinmäki
Lähtöaika oli
12:20
1149
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
12:20
1150
Jaakolantie
Lähtöaika oli
12:21
1151
Välimaantie
Lähtöaika oli
12:21
1152
Suoniemi
Lähtöaika oli
12:22
1402
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
12:23
1153
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
12:23
1154
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
12:24
1400
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
12:24
1155
Purolantie
Lähtöaika oli
12:25
1156
Jokelantie
Lähtöaika oli
12:25
1157
Ikkalantie
Lähtöaika oli
12:26
1158
Haavikko
Lähtöaika oli
12:26
1159
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
12:27
1398
Valuntie
Lähtöaika oli
12:27
1160
Säkyläntie
Lähtöaika oli
12:27
1377
Tuomisentie
Lähtöaika oli
12:28
1161
Kaivastentie
Lähtöaika oli
12:28
1162
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
12:29
1163
Joenperäntie
Lähtöaika oli
12:29
1164
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
12:29
1165
Viikkalantie
Lähtöaika oli
12:30
1166
Levauksentie
Lähtöaika oli
12:30
1167
Alakartanontie
Lähtöaika oli
12:31
1168
Aluetalo
Lähtöaika oli
12:32
1169
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
12:32
1170
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
12:32
1171
Männistöntie
Lähtöaika oli
12:33
1172
Männistöntie
Lähtöaika oli
12:33
1173
Sakontie
Lähtöaika oli
12:34
1174
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
12:34
1175
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
12:35
1176
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
12:36
1177
Krouvintie
Lähtöaika oli
12:36
1178
Auvaistentie
Lähtöaika oli
12:36
1179
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
12:37
1180
Haverintie
Lähtöaika oli
12:38
1072
Saarenoja
Lähtöaika oli
12:39
1073
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
12:39
1074
Yli-Maaria
Lähtöaika oli
12:40
396
Antinkuja
Lähtöaika oli
12:40
1785
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
12:41
1783
Tietäjienkatu
Lähtöaika oli
12:42
1781
Elisabetinkatu
Lähtöaika oli
12:42
1779
Sädekuja
Lähtöaika oli
12:43
652
Paattistentie
Lähtöaika oli
12:44
765
Moisio
Lähtöaika oli
12:44
1078
Paimionkatu
Lähtöaika oli
12:45
1079
Moision koulu
Lähtöaika oli
12:46
1080
Karhulantie
Lähtöaika oli
12:47
1082
Suihkarintie
Lähtöaika oli
12:48
1083
Vaistentie
Lähtöaika oli
12:49
1084
Moisiontie
Lähtöaika oli
12:50
1585
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
12:51
1583
Prykinkuja
Lähtöaika oli
12:56
649
Marttilantie
Lähtöaika oli
12:56
191
Leaf
Lähtöaika oli
12:57
192
Paltankatu
Lähtöaika oli
12:57
193
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
12:58
194
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
12:58
195
Kaerlantie
Lähtöaika oli
12:59
196
Möörönkuja
Lähtöaika oli
13:00
197
Markulantie
Lähtöaika oli
13:00
198
Raunistulantie
Lähtöaika oli
13:01
199
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
13:01
200
Virusmäentie
Lähtöaika oli
13:02
201
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
13:02
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:03
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:04
89
Puutori
Lähtöaika oli
13:05
13
Kauppatori E3
Lähtöaika oli
13:07
1943