This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 21
21
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori E3
➔
Tortinmäki-Kuhankuono
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Kauppatori E3
E3
Lähtöaika oli
12:45
1943
Seuraava 14:45
Puutori
Lähtöaika oli
12:46
472
Seuraava 14:46
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
12:46
19
Seuraava 14:46
Autistenaukio
Lähtöaika oli
12:47
174
Seuraava 14:47
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
12:47
175
Seuraava 14:47
Virusmäentie
Lähtöaika oli
12:48
176
Seuraava 14:48
Kastunpuisto
Lähtöaika oli
12:48
177
Seuraava 14:48
Raunistulantie
Lähtöaika oli
12:49
178
Seuraava 14:49
Markulantie
Lähtöaika oli
12:49
179
Seuraava 14:49
Möörönkuja
Lähtöaika oli
12:50
180
Seuraava 14:50
Tengströminkatu
Lähtöaika oli
12:51
181
Seuraava 14:51
Kärsämäen koulu
Lähtöaika oli
12:51
182
Seuraava 14:51
Paltankatu
Lähtöaika oli
12:52
183
Seuraava 14:52
Leaf
Lähtöaika oli
12:52
184
Seuraava 14:52
Prykinkuja
Lähtöaika oli
12:53
1580
Seuraava 14:53
Kärmekallionkatu
Lähtöaika oli
12:56
523
Seuraava 14:56
Vanha Moisiontie
Lähtöaika oli
12:57
1582
Seuraava 14:57
Lentoasemantie
Lähtöaika oli
12:58
1059
Seuraava 14:58
Vaistentie
Lähtöaika oli
12:58
1060
Seuraava 14:58
Suihkarintie
Lähtöaika oli
12:59
1061
Seuraava 14:59
Karhulantie
Lähtöaika oli
13:00
1062
Seuraava 15:00
Moision koulu
Lähtöaika oli
13:01
1063
Seuraava 15:01
Paimionkatu
Lähtöaika oli
13:02
1064
Seuraava 15:02
Moisio
Lähtöaika oli
13:02
1066
Seuraava 15:02
Paattistentie
Lähtöaika oli
13:03
755
Seuraava 15:03
Sädekuja
Lähtöaika oli
13:03
651
Seuraava 15:03
Maarianportti
Lähtöaika oli
13:03
1776
Seuraava 15:03
Elisabetinkatu
Lähtöaika oli
13:04
1778
Seuraava 15:04
Tietäjienkatu
Lähtöaika oli
13:04
1780
Seuraava 15:04
Mikkelinkuja
Lähtöaika oli
13:05
1782
Seuraava 15:05
Antinkuja
Lähtöaika oli
13:06
1784
Seuraava 15:06
Mittumaarintie
Lähtöaika oli
13:06
1069
Seuraava 15:06
Saarenoja
Lähtöaika oli
13:07
1070
Seuraava 15:07
Saarenoja
Lähtöaika oli
13:07
1820
Seuraava 15:07
Haverintie
Lähtöaika oli
13:08
1117
Seuraava 15:08
Mäntysaarentie
Lähtöaika oli
13:09
1118
Seuraava 15:09
Auvaistentie
Lähtöaika oli
13:10
1119
Seuraava 15:10
Krouvintie
Lähtöaika oli
13:10
1120
Seuraava 15:10
Krouvinkuja
Lähtöaika oli
13:11
1121
Seuraava 15:11
Auvaismäentie
Lähtöaika oli
13:11
1122
Seuraava 15:11
Tiravantie
Lähtöaika oli
13:12
1123
Seuraava 15:12
Kreivilän koulu
Lähtöaika oli
13:13
1124
Seuraava 15:13
Sakontie
Lähtöaika oli
13:13
1125
Seuraava 15:13
Männistöntie
Lähtöaika oli
13:14
1126
Seuraava 15:14
Paattisten kirkko
Lähtöaika oli
13:15
1127
Seuraava 15:15
Aluetalo
Lähtöaika oli
13:16
1128
Seuraava 15:16
Iskoistenkatu
Lähtöaika oli
13:16
1129
Seuraava 15:16
Alakartanontie
Lähtöaika oli
13:17
1130
Seuraava 15:17
Levauksentie
Lähtöaika oli
13:18
1131
Seuraava 15:18
Viikkalantie
Lähtöaika oli
13:18
1132
Seuraava 15:18
Tiipiläntie
Lähtöaika oli
13:19
1133
Seuraava 15:19
Joenperäntie
Lähtöaika oli
13:19
1134
Seuraava 15:19
Yli-Rokki
Lähtöaika oli
13:20
1135
Seuraava 15:20
Kaivastentie
Lähtöaika oli
13:20
1136
Seuraava 15:20
Tuomisentie
Lähtöaika oli
13:21
1137
Seuraava 15:21
Säkyläntie
Lähtöaika oli
13:22
1376
Seuraava 15:22
Valuntie
Lähtöaika oli
13:23
1138
Seuraava 15:23
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
13:23
1397
Seuraava 15:23
Haavikko
Lähtöaika oli
13:23
1139
Seuraava 15:23
Ikkalantie
Lähtöaika oli
13:24
1140
Seuraava 15:24
Jokelantie
Lähtöaika oli
13:25
1141
Seuraava 15:25
Purolantie
Lähtöaika oli
13:26
1142
Seuraava 15:26
Kaarlejoentie
Lähtöaika oli
13:27
1143
Seuraava 15:27
Mäenpääntie
Lähtöaika oli
13:27
1399
Seuraava 15:27
Mäkeläntie
Lähtöaika oli
13:28
1144
Seuraava 15:28
Perttelmäentie
Lähtöaika oli
13:28
1145
Seuraava 15:28
Suoniemi
Lähtöaika oli
13:30
1401
Seuraava 15:30
Välimaantie
Lähtöaika oli
13:31
1146
Seuraava 15:31
Jaakolantie
Lähtöaika oli
13:32
1147
Seuraava 15:32
Tortinmäentie
Lähtöaika oli
13:33
1148
Seuraava 15:33
Tortinmäki
Lähtöaika oli
13:35
1149
Seuraava 15:35
Alhomaantie
Lähtöaika oli
13:35
1038
Seuraava 15:35
Miljoonatie
Lähtöaika oli
13:36
1035
Seuraava 15:36
Vällintie P
Lähtöaika oli
13:37
8845
Seuraava 15:37
Kärrinpaltta P
Lähtöaika oli
13:40
8847
Seuraava 15:40
Kurjenrahkan kansallispuisto
Lähtöaika oli
13:42
8850
Seuraava 15:42