This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 2c
2C
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Palomäki
➔
Liljalaakso
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Palomäki
Lähtöaika oli
02:05
5060
Seuraava 02:40
Viisasperkontie
Lähtöaika oli
02:06
5058
Seuraava 02:41
Mäntyläntie
Lähtöaika oli
02:07
5056
Seuraava 02:42
Merkkaajankuja
Lähtöaika oli
02:08
5054
Seuraava 02:43
Maijassuonkuja
Lähtöaika oli
02:08
5052
Seuraava 02:43
Mustavuorentie
Lähtöaika oli
02:09
5050
Seuraava 02:44
Hollanterintie
Lähtöaika oli
02:10
5048
Seuraava 02:45
Verkatehdas
Lähtöaika oli
02:10
5046
Seuraava 02:45
Puistonkulma
Lähtöaika oli
02:11
6085
Seuraava 02:46
Verkakylä
Lähtöaika oli
02:12
6087
Seuraava 02:47
Littoisten monitoimitalo
Lähtöaika oli
02:13
6089
Seuraava 02:48
Rukkikatu
Lähtöaika oli
02:13
6382
Seuraava 02:48
Tappikatu
Lähtöaika oli
02:13
6380
Seuraava 02:48
Rauhaniemi
Lähtöaika oli
02:14
6378
Seuraava 02:49
Littoistenjärvi
Lähtöaika oli
02:14
6376
Seuraava 02:49
Muurikinkatu
Lähtöaika oli
02:15
6374
Seuraava 02:50
Akankatu
Lähtöaika oli
02:15
6372
Seuraava 02:50
Kultanummen kenttä
Lähtöaika oli
02:16
6370
Seuraava 02:51
Kultanummentie
Lähtöaika oli
02:17
6103
Seuraava 02:52
Silvolanrinne
Lähtöaika oli
02:17
6404
Seuraava 02:52
Kohmo
Lähtöaika oli
02:20
1651
Seuraava 02:55
Kohmonkuja
Lähtöaika oli
02:21
1652
Seuraava 02:56
Kohmontie
Lähtöaika oli
02:21
1654
Seuraava 02:56
Jaaninoja
Lähtöaika oli
02:22
1656
Seuraava 02:57
Kylämäki
Lähtöaika oli
02:23
1658
Seuraava 02:58
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
02:23
1660
Seuraava 02:58
Petkeltie
Lähtöaika oli
02:24
57
Seuraava 02:59
Hannunniittu
Lähtöaika oli
02:24
58
Seuraava 02:59
Kotimäenkatu
Lähtöaika oli
02:25
59
Seuraava 03:00
Metsätie
Lähtöaika oli
02:26
60
Seuraava 03:01
Tammitie
Lähtöaika oli
02:26
61
Seuraava 03:01
Karjakuja
Lähtöaika oli
02:27
62
Seuraava 03:02
Savikatu
Lähtöaika oli
02:27
63
Seuraava 03:02
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
02:29
64
Seuraava 03:04
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
02:30
65
Seuraava 03:05
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
02:31
66
Seuraava 03:06
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
02:32
164
Seuraava 03:07
Brahenkatu
Lähtöaika oli
02:33
68
Seuraava 03:08
Kauppatori A5
A5
Lähtöaika oli
02:40
1905
Seuraava 03:15
Puutori
Lähtöaika oli
02:41
472
Seuraava 03:16
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
02:42
19
Seuraava 03:17
Autistenaukio
Lähtöaika oli
02:43
20
Seuraava 03:18
Rauninaukio
Lähtöaika oli
02:44
21
Seuraava 03:19
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
02:44
22
Seuraava 03:19
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
02:45
23
Seuraava 03:20
Taalinpellonkatu
Lähtöaika oli
02:46
25
Seuraava 03:21
Hepokulta
Lähtöaika oli
02:47
26
Seuraava 03:22
Markulantie
Lähtöaika oli
02:47
27
Seuraava 03:22
Palloiluhalli
Lähtöaika oli
02:48
28
Seuraava 03:23
Nummisuutarinkatu
Lähtöaika oli
02:48
29
Seuraava 03:23
Nättinummi
Lähtöaika oli
02:49
1558
Seuraava 03:24
Finnberginkatu
Lähtöaika oli
02:50
1557
Seuraava 03:25
Laureuksenkatu
Lähtöaika oli
02:50
1555
Seuraava 03:25
Tulppaanipolku
Lähtöaika oli
02:51
603
Seuraava 03:26
Liljalaakso
Lähtöaika oli
02:52
592
Seuraava 03:27