This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 2c
2C
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Palomäki
➔
Liljalaakso
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Palomäki
Lähtöaika oli
06:38
5060
Seuraava 07:38
Viisasperkontie
Lähtöaika oli
06:39
5058
Seuraava 07:39
Mäntyläntie
Lähtöaika oli
06:40
5056
Seuraava 07:40
Merkkaajankuja
Lähtöaika oli
06:41
5054
Seuraava 07:41
Maijassuonkuja
Lähtöaika oli
06:42
5052
Seuraava 07:42
Mustavuorentie
Lähtöaika oli
06:43
5050
Seuraava 07:43
Hollanterintie
Lähtöaika oli
06:43
5048
Seuraava 07:43
Verkatehdas
Lähtöaika oli
06:44
5046
Seuraava 07:44
Puistonkulma
Lähtöaika oli
06:45
6085
Seuraava 07:45
Verkakylä
Lähtöaika oli
06:46
6087
Seuraava 07:46
Littoisten monitoimitalo
Lähtöaika oli
06:47
6089
Seuraava 07:47
Rukkikatu
Lähtöaika oli
06:48
6382
Seuraava 07:48
Tappikatu
Lähtöaika oli
06:48
6380
Seuraava 07:48
Rauhaniemi
Lähtöaika oli
06:49
6378
Seuraava 07:49
Littoistenjärvi
Lähtöaika oli
06:49
6376
Seuraava 07:49
Muurikinkatu
Lähtöaika oli
06:50
6374
Seuraava 07:50
Akankatu
Lähtöaika oli
06:50
6372
Seuraava 07:50
Kultanummen kenttä
Lähtöaika oli
06:51
6370
Seuraava 07:51
Kultanummentie
Lähtöaika oli
06:52
6103
Seuraava 07:52
Silvolanrinne
Lähtöaika oli
06:53
6404
Seuraava 07:53
Kohmo
Lähtöaika oli
06:55
1651
Seuraava 07:55
Kohmonkuja
Lähtöaika oli
06:56
1652
Seuraava 07:56
Kohmontie
Lähtöaika oli
06:57
1654
Seuraava 07:56
Jaaninoja
Lähtöaika oli
06:57
1656
Seuraava 07:57
Kylämäki
Lähtöaika oli
06:58
1658
Seuraava 07:58
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
06:59
1660
Seuraava 07:59
Petkeltie
Lähtöaika oli
06:59
57
Seuraava 07:59
Hannunniittu
Lähtöaika oli
07:00
58
Seuraava 08:00
Kotimäenkatu
Lähtöaika oli
07:01
59
Seuraava 08:01
Metsätie
Lähtöaika oli
07:02
60
Seuraava 08:01
Tammitie
Lähtöaika oli
07:02
61
Seuraava 08:02
Karjakuja
Lähtöaika oli
07:03
62
Seuraava 08:03
Savikatu
Lähtöaika oli
07:03
63
Seuraava 08:03
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
07:05
64
Seuraava 08:05
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
07:07
65
Seuraava 08:07
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
07:08
66
Seuraava 08:08
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
07:09
164
Seuraava 08:09
Brahenkatu
Lähtöaika oli
07:10
68
Seuraava 08:10
Kauppatori A5
A5
Lähtöaika oli
07:15
1905
Seuraava 08:15
Puutori
Lähtöaika oli
07:17
472
Seuraava 08:17
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
07:18
19
Seuraava 08:18
Autistenaukio
Lähtöaika oli
07:19
20
Seuraava 08:19
Rauninaukio
Lähtöaika oli
07:19
21
Seuraava 08:19
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
07:20
22
Seuraava 08:20
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
07:21
23
Seuraava 08:21
Taalinpellonkatu
Lähtöaika oli
07:22
25
Seuraava 08:22
Hepokulta
Lähtöaika oli
07:23
26
Seuraava 08:23
Markulantie
Lähtöaika oli
07:24
27
Seuraava 08:24
Palloiluhalli
Lähtöaika oli
07:25
28
Seuraava 08:25
Nummisuutarinkatu
Lähtöaika oli
07:26
29
Seuraava 08:26
Nättinummi
Lähtöaika oli
07:27
1558
Seuraava 08:27
Finnberginkatu
Lähtöaika oli
07:28
1557
Seuraava 08:28
Laureuksenkatu
Lähtöaika oli
07:28
1555
Seuraava 08:28
Tulppaanipolku
Lähtöaika 0 min päästä
0 min
06:28
603
Seuraava 07:29
Liljalaakso
Lähtöaika 1 min päästä
1 min
06:29
592
Seuraava 07:30