This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 2c
2C
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Palomäki
➔
Liljalaakso
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Palomäki
Lähtöaika oli
18:43
5060
Seuraava 19:13
Viisasperkontie
Lähtöaika oli
18:44
5058
Seuraava 19:14
Mäntyläntie
Lähtöaika oli
18:45
5056
Seuraava 19:14
Merkkaajankuja
Lähtöaika oli
18:46
5054
Seuraava 19:15
Maijassuonkuja
Lähtöaika oli
18:47
5052
Seuraava 19:16
Mustavuorentie
Lähtöaika oli
18:47
5050
Seuraava 19:16
Hollanterintie
Lähtöaika oli
18:48
5048
Seuraava 19:17
Verkatehdas
Lähtöaika oli
18:49
5046
Seuraava 19:18
Puistonkulma
Lähtöaika oli
18:50
6085
Seuraava 19:19
Verkakylä
Lähtöaika oli
18:50
6087
Seuraava 19:19
Littoisten monitoimitalo
Lähtöaika oli
18:52
6089
Seuraava 19:20
Rukkikatu
Lähtöaika oli
18:52
6382
Seuraava 19:21
Tappikatu
Lähtöaika oli
18:52
6380
Seuraava 19:21
Rauhaniemi
Lähtöaika oli
18:53
6378
Seuraava 19:22
Littoistenjärvi
Lähtöaika oli
18:54
6376
Seuraava 19:22
Muurikinkatu
Lähtöaika oli
18:54
6374
Seuraava 19:22
Akankatu
Lähtöaika oli
18:55
6372
Seuraava 19:23
Kultanummen kenttä
Lähtöaika oli
18:55
6370
Seuraava 19:23
Kultanummentie
Lähtöaika oli
18:57
6103
Seuraava 19:24
Silvolanrinne
Lähtöaika oli
18:57
6404
Seuraava 19:25
Kohmo
Lähtöaika oli
19:00
1651
Seuraava 19:30
Kohmonkuja
Lähtöaika oli
19:01
1652
Seuraava 19:31
Kohmontie
Lähtöaika oli
19:01
1654
Seuraava 19:31
Jaaninoja
Lähtöaika oli
19:02
1656
Seuraava 19:32
Kylämäki
Lähtöaika oli
19:02
1658
Seuraava 19:32
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
19:03
1660
Seuraava 19:33
Petkeltie
Lähtöaika oli
19:03
57
Seuraava 19:33
Hannunniittu
Lähtöaika oli
19:04
58
Seuraava 19:34
Kotimäenkatu
Lähtöaika oli
19:04
59
Seuraava 19:34
Metsätie
Lähtöaika oli
19:05
60
Seuraava 19:35
Tammitie
Lähtöaika oli
19:05
61
Seuraava 19:35
Karjakuja
Lähtöaika oli
19:06
62
Seuraava 19:36
Savikatu
Lähtöaika oli
19:06
63
Seuraava 19:36
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
19:07
64
Seuraava 19:37
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
19:09
65
Seuraava 19:39
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
19:09
66
Seuraava 19:39
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
19:11
164
Seuraava 19:41
Brahenkatu
Lähtöaika oli
19:11
68
Seuraava 19:41
Kauppatori A5
A5
Lähtöaika oli
19:15
1905
Seuraava 19:45
Puutori
Lähtöaika oli
19:16
472
Seuraava 19:46
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
19:17
19
Seuraava 19:47
Autistenaukio
Lähtöaika oli
19:18
20
Seuraava 19:48
Rauninaukio
Lähtöaika oli
19:18
21
Seuraava 19:48
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
19:19
22
Seuraava 19:49
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
19:20
23
Seuraava 19:50
Taalinpellonkatu
Lähtöaika oli
19:20
25
Seuraava 19:50
Hepokulta
Lähtöaika oli
19:21
26
Seuraava 19:51
Markulantie
Lähtöaika oli
19:22
27
Seuraava 19:52
Palloiluhalli
Lähtöaika oli
19:22
28
Seuraava 19:52
Nummisuutarinkatu
Lähtöaika oli
19:23
29
Seuraava 19:53
Nättinummi
Lähtöaika oli
19:24
1558
Seuraava 19:54
Finnberginkatu
Lähtöaika oli
19:24
1557
Seuraava 19:54
Laureuksenkatu
Lähtöaika oli
19:25
1555
Seuraava 19:55
Tulppaanipolku
Lähtöaika oli
19:25
603
Seuraava 19:55
Liljalaakso
Lähtöaika oli
19:27
592
Seuraava 19:57