This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 2b
2B
Kohmo-Littoinen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Capsiankatu
➔
Kohmo-Littoinen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Capsiankatu
Lähtöaika oli
19:45
1552
Laureuksenkatu
Lähtöaika oli
19:46
1554
Finnberginkatu
Lähtöaika oli
19:46
1556
Nättinummi
Lähtöaika oli
19:46
30
Nummisuutarinkatu
Lähtöaika oli
19:47
31
Palloiluhalli
Lähtöaika oli
19:48
32
Markulantie
Lähtöaika oli
19:49
33
Hepokulta
Lähtöaika oli
19:49
34
Taalinpellonkatu
Lähtöaika oli
19:50
35
Niitunniskantie
Lähtöaika oli
19:51
36
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
19:51
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
19:52
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
19:53
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
19:53
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
19:54
41
Puutori
Lähtöaika oli
19:55
286
Kauppatori B6
Lähtöaika oli
20:00
1916
Brahenkatu
Lähtöaika oli
20:01
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
20:01
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
20:02
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
20:02
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
20:04
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
20:04
1812
Savikatu
Lähtöaika oli
20:05
118
Karjakuja
Lähtöaika oli
20:05
119
Tammitie
Lähtöaika oli
20:05
120
Metsätie
Lähtöaika oli
20:06
121
Kotimäenkatu
Lähtöaika oli
20:06
122
Hannunniittu
Lähtöaika oli
20:07
123
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
20:07
1661
Kylämäki
Lähtöaika oli
20:08
1659
Jaaninoja
Lähtöaika oli
20:08
1657
Kohmontie
Lähtöaika oli
20:09
1655
Kohmonkuja
Lähtöaika oli
20:10
1653
Kohmo
Lähtöaika oli
20:11
593
Silvolanrinne
Lähtöaika oli
20:11
6403
Kultanummentie
Lähtöaika oli
20:11
6104
Kultanummen kenttä
Lähtöaika oli
20:12
6369
Ukonkatu
Lähtöaika oli
20:13
6371
Muurikinkatu
Lähtöaika oli
20:13
6373
Littoistenjärvi
Lähtöaika oli
20:14
6375
Rauhaniemi
Lähtöaika oli
20:14
6377
Tappikatu
Lähtöaika oli
20:14
6379
Kärppälä
Lähtöaika oli
20:15
6092
Littoisten monitoimitalo
Lähtöaika oli
20:15
6090
Verkakylä
Lähtöaika oli
20:16
6088
Puistonkulma
Lähtöaika oli
20:17
6086
Verkatehdas
Lähtöaika oli
20:18
5045
Hollanterintie
Lähtöaika oli
20:19
5047
Mustavuorentie
Lähtöaika oli
20:19
5049
Maijassuonkuja
Lähtöaika oli
20:20
5051
Merkkaajankuja
Lähtöaika oli
20:21
5053
Mäntyläntie
Lähtöaika oli
20:21
5055
Viisasperkontie
Lähtöaika oli
20:22
5057
Palomäki
Lähtöaika oli
20:23
5060