This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 2b
2B
Kohmo-Littoinen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Capsiankatu
➔
Kohmo-Littoinen
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Capsiankatu
Lähtöaika oli
13:45
1552
Laureuksenkatu
Lähtöaika oli
13:46
1554
Finnberginkatu
Lähtöaika oli
13:46
1556
Nättinummi
Lähtöaika oli
13:47
30
Nummisuutarinkatu
Lähtöaika oli
13:48
31
Palloiluhalli
Lähtöaika oli
13:49
32
Markulantie
Lähtöaika oli
13:50
33
Hepokulta
Lähtöaika oli
13:51
34
Taalinpellonkatu
Lähtöaika oli
13:51
35
Niitunniskantie
Lähtöaika oli
13:52
36
Varkkavuorenkatu
Lähtöaika oli
13:53
37
Rieskalähteentie
Lähtöaika oli
13:54
38
Rauninaukio
Lähtöaika oli
13:54
39
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:55
40
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:57
41
Puutori
Lähtöaika oli
13:58
286
Kauppatori B6
Lähtöaika oli
14:07
1916
Brahenkatu
Lähtöaika oli
14:08
16
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
14:08
1684
Akatemiantalo
Lähtöaika oli
14:09
114
Yliopisto (TYKS U-sairaala)
Lähtöaika oli
14:10
115
TYKS T-sairaala
Lähtöaika oli
14:12
116
Keskikatu
Lähtöaika oli
14:12
1812
Savikatu
Lähtöaika oli
14:13
118
Karjakuja
Lähtöaika oli
14:14
119
Tammitie
Lähtöaika oli
14:14
120
Metsätie
Lähtöaika oli
14:15
121
Kotimäenkatu
Lähtöaika oli
14:15
122
Hannunniittu
Lähtöaika oli
14:16
123
Kuralankaarre
Lähtöaika oli
14:17
1661
Kylämäki
Lähtöaika oli
14:17
1659
Jaaninoja
Lähtöaika oli
14:18
1657
Kohmontie
Lähtöaika oli
14:19
1655
Kohmonkuja
Lähtöaika oli
14:19
1653
Kohmo
Lähtöaika oli
14:20
593
Silvolanrinne
Lähtöaika oli
14:21
6403
Kultanummentie
Lähtöaika oli
14:21
6104
Kultanummen kenttä
Lähtöaika oli
14:22
6369
Ukonkatu
Lähtöaika oli
14:22
6371
Muurikinkatu
Lähtöaika oli
14:23
6373
Littoistenjärvi
Lähtöaika oli
14:23
6375
Rauhaniemi
Lähtöaika oli
14:24
6377
Tappikatu
Lähtöaika oli
14:24
6379
Kärppälä
Lähtöaika oli
14:24
6092
Littoisten monitoimitalo
Lähtöaika oli
14:25
6090
Verkakylä
Lähtöaika oli
14:26
6088
Puistonkulma
Lähtöaika oli
14:26
6086
Verkatehdas
Lähtöaika oli
14:28
5045
Hollanterintie
Lähtöaika oli
14:28
5047
Mustavuorentie
Lähtöaika oli
14:29
5049
Maijassuonkuja
Lähtöaika oli
14:30
5051
Merkkaajankuja
Lähtöaika oli
14:30
5053
Mäntyläntie
Lähtöaika oli
14:31
5055
Viisasperkontie
Lähtöaika oli
14:32
5057
Palomäki
Lähtöaika oli
14:33
5060