This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 18
18
Harittu
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori D3
➔
Harittu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Katariina
Lähtöaika oli
10:35
1708
Taivassalonkatu
Lähtöaika oli
10:35
1709
Rymättylänkatu
Lähtöaika oli
10:36
1710
Savonkatu
Lähtöaika oli
10:36
1490
Karjalankatu
Lähtöaika oli
10:37
1491
Turunmaankatu
Lähtöaika oli
10:37
1492
Muntionkatu
Lähtöaika oli
10:38
1493
Sävelkuja
Lähtöaika oli
10:39
1494
Peltola
Lähtöaika oli
10:41
1476
Ilpoistentie
Lähtöaika oli
10:41
461
Pellavakatu
Lähtöaika oli
10:42
1714
Kaurakatu
Lähtöaika oli
10:42
463
Puimalankuja
Lähtöaika oli
10:43
1716
Vuorelantie
Lähtöaika oli
10:43
1718
Luolavuoren koulu
Lähtöaika oli
10:44
1720
Liisankatu
Lähtöaika oli
10:44
992
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
10:45
606
Pääterveysasema
Lähtöaika oli
10:46
607
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
10:47
862
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
10:48
993
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
10:49
864
Kauppatori A3
Lähtöaika oli
10:57
1903
Puutori
Lähtöaika oli
10:58
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:59
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
11:00
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
11:00
175
Kastuntie
Lähtöaika oli
11:01
612
Parrantie
Lähtöaika oli
11:01
613
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
11:02
979
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
11:03
980
Palli
Lähtöaika oli
11:04
981
Runosmäen terveysasema
Lähtöaika oli
11:05
982
Signalistinpolku
Lähtöaika oli
11:06
984
Munterinkatu
Lähtöaika oli
11:06
985
Nostoväenkatu
Lähtöaika oli
11:06
986
Parolanpuisto
Lähtöaika oli
11:07
1013
Kiikku
Lähtöaika oli
11:09
1014
Runosmäki
Lähtöaika oli
11:09
1015