This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 18
18
Harittu
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori D3
➔
Harittu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Katariina
Lähtöaika oli
06:05
1708
Taivassalonkatu
Lähtöaika oli
06:05
1709
Rymättylänkatu
Lähtöaika oli
06:06
1710
Savonkatu
Lähtöaika oli
06:06
1490
Karjalankatu
Lähtöaika oli
06:07
1491
Turunmaankatu
Lähtöaika oli
06:07
1492
Muntionkatu
Lähtöaika oli
06:08
1493
Sävelkuja
Lähtöaika oli
06:09
1494
Peltola
Lähtöaika oli
06:11
1476
Ilpoistentie
Lähtöaika oli
06:11
461
Pellavakatu
Lähtöaika oli
06:12
1714
Kaurakatu
Lähtöaika oli
06:12
463
Puimalankuja
Lähtöaika oli
06:13
1716
Vuorelantie
Lähtöaika oli
06:13
1718
Luolavuoren koulu
Lähtöaika oli
06:14
1720
Liisankatu
Lähtöaika oli
06:14
992
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
06:15
606
Pääterveysasema
Lähtöaika oli
06:16
607
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
06:17
862
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
06:18
993
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
06:19
864
Kauppatori A3
Lähtöaika oli
06:27
1903
Puutori
Lähtöaika oli
06:28
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
06:29
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
06:30
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
06:30
175
Kastuntie
Lähtöaika oli
06:31
612
Parrantie
Lähtöaika oli
06:31
613
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
06:32
979
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
06:33
980
Palli
Lähtöaika oli
06:34
981
Runosmäen terveysasema
Lähtöaika oli
06:35
982
Signalistinpolku
Lähtöaika oli
06:36
984
Munterinkatu
Lähtöaika oli
06:36
985
Nostoväenkatu
Lähtöaika oli
06:36
986
Parolanpuisto
Lähtöaika oli
06:37
1013
Kiikku
Lähtöaika oli
06:39
1014
Runosmäki
Lähtöaika oli
06:39
1015