This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 18
18
Harittu
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori D3
➔
Harittu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Katariina
Lähtöaika oli
17:15
1708
Taivassalonkatu
Lähtöaika oli
17:15
1709
Rymättylänkatu
Lähtöaika oli
17:16
1710
Savonkatu
Lähtöaika oli
17:16
1490
Karjalankatu
Lähtöaika oli
17:17
1491
Turunmaankatu
Lähtöaika oli
17:17
1492
Muntionkatu
Lähtöaika oli
17:18
1493
Sävelkuja
Lähtöaika oli
17:19
1494
Peltola
Lähtöaika oli
17:21
1476
Ilpoistentie
Lähtöaika oli
17:21
461
Pellavakatu
Lähtöaika oli
17:22
1714
Kaurakatu
Lähtöaika oli
17:22
463
Puimalankuja
Lähtöaika oli
17:23
1716
Vuorelantie
Lähtöaika oli
17:23
1718
Luolavuoren koulu
Lähtöaika oli
17:24
1720
Liisankatu
Lähtöaika oli
17:24
992
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
17:25
606
Pääterveysasema
Lähtöaika oli
17:26
607
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
17:27
862
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
17:28
993
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
17:29
864
Kauppatori A3
Lähtöaika oli
17:35
1903
Puutori
Lähtöaika oli
17:36
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
17:37
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
17:38
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
17:38
175
Kastuntie
Lähtöaika oli
17:39
612
Parrantie
Lähtöaika oli
17:39
613
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
17:40
979
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
17:41
980
Palli
Lähtöaika oli
17:42
981
Runosmäen terveysasema
Lähtöaika oli
17:43
982
Signalistinpolku
Lähtöaika oli
17:44
984
Munterinkatu
Lähtöaika oli
17:44
985
Nostoväenkatu
Lähtöaika oli
17:44
986
Parolanpuisto
Lähtöaika oli
17:45
1013
Kiikku
Lähtöaika oli
17:47
1014
Runosmäki
Lähtöaika oli
17:48
1015