This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 18
18
Harittu
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori D3
➔
Harittu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Katariina
Lähtöaika oli
16:15
1708
Taivassalonkatu
Lähtöaika oli
16:15
1709
Rymättylänkatu
Lähtöaika oli
16:16
1710
Savonkatu
Lähtöaika oli
16:16
1490
Karjalankatu
Lähtöaika oli
16:17
1491
Turunmaankatu
Lähtöaika oli
16:17
1492
Muntionkatu
Lähtöaika oli
16:18
1493
Sävelkuja
Lähtöaika oli
16:19
1494
Peltola
Lähtöaika oli
16:21
1476
Ilpoistentie
Lähtöaika oli
16:21
461
Pellavakatu
Lähtöaika oli
16:22
1714
Kaurakatu
Lähtöaika oli
16:22
463
Puimalankuja
Lähtöaika oli
16:23
1716
Vuorelantie
Lähtöaika oli
16:23
1718
Luolavuoren koulu
Lähtöaika oli
16:24
1720
Liisankatu
Lähtöaika oli
16:24
992
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
16:25
606
Pääterveysasema
Lähtöaika oli
16:26
607
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
16:27
862
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
16:28
993
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
16:29
864
Kauppatori A3
Lähtöaika oli
16:35
1903
Puutori
Lähtöaika oli
16:36
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:37
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
16:38
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
16:38
175
Kastuntie
Lähtöaika oli
16:39
612
Parrantie
Lähtöaika oli
16:39
613
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
16:40
979
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
16:41
980
Palli
Lähtöaika oli
16:42
981
Runosmäen terveysasema
Lähtöaika oli
16:43
982
Signalistinpolku
Lähtöaika oli
16:44
984
Munterinkatu
Lähtöaika oli
16:44
985
Nostoväenkatu
Lähtöaika oli
16:44
986
Parolanpuisto
Lähtöaika oli
16:45
1013
Kiikku
Lähtöaika oli
16:47
1014
Runosmäki
Lähtöaika oli
16:48
1015