This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 18
18
Harittu
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori D3
➔
Harittu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Katariina
Lähtöaika oli
16:00
1708
Taivassalonkatu
Lähtöaika oli
16:00
1709
Rymättylänkatu
Lähtöaika oli
16:01
1710
Savonkatu
Lähtöaika oli
16:01
1490
Karjalankatu
Lähtöaika oli
16:02
1491
Turunmaankatu
Lähtöaika oli
16:02
1492
Muntionkatu
Lähtöaika oli
16:03
1493
Sävelkuja
Lähtöaika oli
16:04
1494
Peltola
Lähtöaika oli
16:06
1476
Ilpoistentie
Lähtöaika oli
16:06
461
Pellavakatu
Lähtöaika oli
16:07
1714
Kaurakatu
Lähtöaika oli
16:07
463
Puimalankuja
Lähtöaika oli
16:08
1716
Vuorelantie
Lähtöaika oli
16:08
1718
Luolavuoren koulu
Lähtöaika oli
16:09
1720
Liisankatu
Lähtöaika oli
16:09
992
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
16:10
606
Pääterveysasema
Lähtöaika oli
16:11
607
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
16:12
862
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
16:13
993
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
16:14
864
Kauppatori A3
Lähtöaika oli
16:20
1903
Puutori
Lähtöaika oli
16:21
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:22
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
16:23
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
16:23
175
Kastuntie
Lähtöaika oli
16:24
612
Parrantie
Lähtöaika oli
16:24
613
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
16:25
979
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
16:26
980
Palli
Lähtöaika oli
16:27
981
Runosmäen terveysasema
Lähtöaika oli
16:28
982
Signalistinpolku
Lähtöaika oli
16:29
984
Munterinkatu
Lähtöaika oli
16:29
985
Nostoväenkatu
Lähtöaika oli
16:29
986
Parolanpuisto
Lähtöaika oli
16:30
1013
Kiikku
Lähtöaika oli
16:32
1014
Runosmäki
Lähtöaika oli
16:33
1015