This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 18
18
Harittu
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kauppatori D3
➔
Harittu
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Katariina
Lähtöaika oli
19:00
1708
Taivassalonkatu
Lähtöaika oli
19:00
1709
Rymättylänkatu
Lähtöaika oli
19:01
1710
Savonkatu
Lähtöaika oli
19:01
1490
Karjalankatu
Lähtöaika oli
19:01
1491
Turunmaankatu
Lähtöaika oli
19:02
1492
Muntionkatu
Lähtöaika oli
19:03
1493
Sävelkuja
Lähtöaika oli
19:03
1494
Peltola
Lähtöaika oli
19:05
1476
Ilpoistentie
Lähtöaika oli
19:05
461
Pellavakatu
Lähtöaika oli
19:05
1714
Kaurakatu
Lähtöaika oli
19:06
463
Puimalankuja
Lähtöaika oli
19:07
1716
Vuorelantie
Lähtöaika oli
19:07
1718
Luolavuoren koulu
Lähtöaika oli
19:07
1720
Liisankatu
Lähtöaika oli
19:08
992
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
19:09
606
Pääterveysasema
Lähtöaika oli
19:09
607
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
19:10
862
Itäinen Pitkäkatu
Lähtöaika oli
19:11
993
Luostarinmäki
Lähtöaika oli
19:12
864
Kauppatori A3
Lähtöaika oli
19:20
1903
Puutori
Lähtöaika oli
19:21
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
19:22
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
19:23
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
19:23
175
Kastuntie
Lähtöaika oli
19:23
612
Parrantie
Lähtöaika oli
19:24
613
Markulanpuisto
Lähtöaika oli
19:25
979
Toukolanpuistikko
Lähtöaika oli
19:25
980
Palli
Lähtöaika oli
19:27
981
Runosmäen terveysasema
Lähtöaika oli
19:28
982
Signalistinpolku
Lähtöaika oli
19:28
984
Munterinkatu
Lähtöaika oli
19:29
985
Nostoväenkatu
Lähtöaika oli
19:29
986
Parolanpuisto
Lähtöaika oli
19:30
1013
Kiikku
Lähtöaika oli
19:31
1014
Runosmäki
Lähtöaika oli
19:32
1015