This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 705
705
Piikkiö-Paimio-Parantola
Linja K1 ajaa toistaiseksi poikkeusreittiä 17.7.2023 lähtien
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Puutori PT5
➔
Piikkiö-Paimio-Parantola
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Paimion parantola
Lähtöaika oli
07:20
7064
Ruokolinnantie
Lähtöaika oli
07:21
7062
Kiusala
Lähtöaika oli
07:22
7060
Koskela
Lähtöaika oli
07:23
7058
Hanhiala
Lähtöaika oli
07:24
7056
Alvar Aallon tie
Lähtöaika oli
07:25
7054
Kaaritie
Lähtöaika oli
07:26
7052
Paimion kaupungintalo
Lähtöaika oli
07:28
7017
Paimio
Lähtöaika oli
07:30
7019
Paimion urheilupuisto
Lähtöaika oli
07:30
7021
Silkkikivi
Lähtöaika oli
07:31
7023
Karpalotie
Lähtöaika oli
07:31
7025
Mäkiläntie
Lähtöaika oli
07:31
7027
Neitsytlampi
Lähtöaika oli
07:32
7029
Vesitornintie
Lähtöaika oli
07:33
7031
Paimion terveyskeskus
Lähtöaika oli
07:33
7033
Kerkola
Lähtöaika oli
07:34
7035
Naskarla
Lähtöaika oli
07:35
7037
Valkojantie
Lähtöaika oli
07:36
7039
Sauvontie
Lähtöaika oli
07:37
7041
Sauvontie
Lähtöaika oli
07:37
7043
Hevonpää
Lähtöaika oli
07:39
7045
Auvola
Lähtöaika oli
07:40
7047
Peräniittu
Lähtöaika oli
07:42
7049
Kuurnapää
Lähtöaika oli
07:43
6252
Paimiontie
Lähtöaika oli
07:43
6250
Tammisilta
Lähtöaika oli
07:44
6248
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
07:45
6246
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
07:46
6244
Alaskartano
Lähtöaika oli
07:46
6242
Haadenniemi
Lähtöaika oli
07:48
6260
Koulutie
Lähtöaika oli
07:49
6258
Piikkiön kirkko
Lähtöaika oli
07:50
6176
Asematie
Lähtöaika oli
07:50
6174
Hadvala
Lähtöaika oli
07:51
6172
Hadvalantie
Lähtöaika oli
07:51
6168
Kärmä
Lähtöaika oli
07:52
6166
Littoistentie
Lähtöaika oli
07:52
6164
Sipiläntie
Lähtöaika oli
07:53
6162
Rojola
Lähtöaika oli
07:54
6158
Runko
Lähtöaika oli
07:54
6156
Raadelma
Lähtöaika oli
07:55
6154
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
07:56
6152
Tuorla
Lähtöaika oli
07:56
6150
Hulkkio
Lähtöaika oli
07:57
6148
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
07:58
6146
Soukkio
Lähtöaika oli
07:58
6144
Voivala
Lähtöaika oli
07:59
6142
Kuhilastie
Lähtöaika oli
07:59
6140
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
08:00
6052
Ladjakoski
Lähtöaika oli
08:00
6050
Ylikylä
Lähtöaika oli
08:01
6138
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
08:01
6136
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
08:02
6134
Sorro
Lähtöaika oli
08:03
6132
Kurkela
Lähtöaika oli
08:04
6130
Piispanristi
Lähtöaika oli
08:05
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
08:07
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
08:07
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
08:09
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
08:10
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
08:10
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
08:11
469
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
08:12
470
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
08:12
162
Vartiovuori
Lähtöaika oli
08:13
163
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
08:14
164
Puutori PT6
Lähtöaika oli
08:16
1956