This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 705
705
Piikkiö-Paimio-Parantola
Linja K1 ajaa toistaiseksi poikkeusreittiä 17.7.2023 lähtien
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Puutori PT5
➔
Piikkiö-Paimio-Parantola
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Paimion parantola
Lähtöaika oli
13:10
7064
Ruokolinnantie
Lähtöaika oli
13:11
7062
Kiusala
Lähtöaika oli
13:12
7060
Koskela
Lähtöaika oli
13:13
7058
Hanhiala
Lähtöaika oli
13:14
7056
Alvar Aallon tie
Lähtöaika oli
13:15
7054
Kaaritie
Lähtöaika oli
13:16
7052
Paimion kaupungintalo
Lähtöaika oli
13:18
7017
Paimio
Lähtöaika oli
13:20
7019
Paimion urheilupuisto
Lähtöaika oli
13:21
7021
Silkkikivi
Lähtöaika oli
13:22
7023
Karpalotie
Lähtöaika oli
13:22
7025
Mäkiläntie
Lähtöaika oli
13:23
7027
Neitsytlampi
Lähtöaika oli
13:24
7029
Vesitornintie
Lähtöaika oli
13:25
7031
Paimion terveyskeskus
Lähtöaika oli
13:26
7033
Kerkola
Lähtöaika oli
13:27
7035
Naskarla
Lähtöaika oli
13:29
7037
Valkojantie
Lähtöaika oli
13:30
7039
Sauvontie
Lähtöaika oli
13:31
7041
Sauvontie
Lähtöaika oli
13:31
7043
Hevonpää
Lähtöaika oli
13:33
7045
Auvola
Lähtöaika oli
13:34
7047
Peräniittu
Lähtöaika oli
13:36
7049
Kuurnapää
Lähtöaika oli
13:37
6252
Paimiontie
Lähtöaika oli
13:37
6250
Tammisilta
Lähtöaika oli
13:38
6248
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
13:39
6246
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
13:40
6244
Alaskartano
Lähtöaika oli
13:40
6242
Haadenniemi
Lähtöaika oli
13:41
6260
Koulutie
Lähtöaika oli
13:42
6258
Piikkiön kirkko
Lähtöaika oli
13:43
6176
Asematie
Lähtöaika oli
13:43
6174
Hadvala
Lähtöaika oli
13:44
6172
Hadvalantie
Lähtöaika oli
13:45
6168
Kärmä
Lähtöaika oli
13:46
6166
Littoistentie
Lähtöaika oli
13:46
6164
Sipiläntie
Lähtöaika oli
13:47
6162
Rojola
Lähtöaika oli
13:48
6158
Runko
Lähtöaika oli
13:48
6156
Raadelma
Lähtöaika oli
13:49
6154
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
13:50
6152
Tuorla
Lähtöaika oli
13:51
6150
Hulkkio
Lähtöaika oli
13:52
6148
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
13:52
6146
Soukkio
Lähtöaika oli
13:53
6144
Voivala
Lähtöaika oli
13:53
6142
Kuhilastie
Lähtöaika oli
13:54
6140
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
13:54
6052
Ladjakoski
Lähtöaika oli
13:55
6050
Ylikylä
Lähtöaika oli
13:56
6138
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
13:56
6136
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
13:57
6134
Sorro
Lähtöaika oli
13:58
6132
Kurkela
Lähtöaika oli
13:59
6130
Piispanristi
Lähtöaika oli
14:01
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
14:02
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
14:03
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
14:04
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
14:05
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
14:06
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
14:07
469
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
14:08
470
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
14:09
162
Vartiovuori
Lähtöaika oli
14:09
163
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
14:11
164
Puutori PT6
Lähtöaika oli
14:14
1956