This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 705
705
Piikkiö-Paimio-Parantola
Linja K1 ajaa toistaiseksi poikkeusreittiä 17.7.2023 lähtien
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Puutori PT5
➔
Piikkiö-Paimio-Parantola
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Paimion parantola
Lähtöaika oli
09:05
7064
Ruokolinnantie
Lähtöaika oli
09:06
7062
Kiusala
Lähtöaika oli
09:07
7060
Koskela
Lähtöaika oli
09:08
7058
Hanhiala
Lähtöaika oli
09:09
7056
Alvar Aallon tie
Lähtöaika oli
09:10
7054
Kaaritie
Lähtöaika oli
09:11
7052
Paimion kaupungintalo
Lähtöaika oli
09:13
7017
Paimio
Lähtöaika oli
09:15
7019
Paimion urheilupuisto
Lähtöaika oli
09:16
7021
Silkkikivi
Lähtöaika oli
09:17
7023
Karpalotie
Lähtöaika oli
09:17
7025
Mäkiläntie
Lähtöaika oli
09:17
7027
Neitsytlampi
Lähtöaika oli
09:18
7029
Vesitornintie
Lähtöaika oli
09:20
7031
Paimion terveyskeskus
Lähtöaika oli
09:20
7033
Kerkola
Lähtöaika oli
09:22
7035
Naskarla
Lähtöaika oli
09:23
7037
Valkojantie
Lähtöaika oli
09:24
7039
Sauvontie
Lähtöaika oli
09:25
7041
Sauvontie
Lähtöaika oli
09:25
7043
Hevonpää
Lähtöaika oli
09:27
7045
Auvola
Lähtöaika oli
09:28
7047
Peräniittu
Lähtöaika oli
09:30
7049
Kuurnapää
Lähtöaika oli
09:31
6252
Paimiontie
Lähtöaika oli
09:31
6250
Tammisilta
Lähtöaika oli
09:32
6248
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
09:33
6246
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
09:34
6244
Alaskartano
Lähtöaika oli
09:34
6242
Haadenniemi
Lähtöaika oli
09:35
6260
Koulutie
Lähtöaika oli
09:36
6258
Piikkiön kirkko
Lähtöaika oli
09:37
6176
Asematie
Lähtöaika oli
09:37
6174
Hadvala
Lähtöaika oli
09:38
6172
Hadvalantie
Lähtöaika oli
09:39
6168
Kärmä
Lähtöaika oli
09:40
6166
Littoistentie
Lähtöaika oli
09:40
6164
Sipiläntie
Lähtöaika oli
09:41
6162
Rojola
Lähtöaika oli
09:42
6158
Runko
Lähtöaika oli
09:42
6156
Raadelma
Lähtöaika oli
09:43
6154
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
09:44
6152
Tuorla
Lähtöaika oli
09:45
6150
Hulkkio
Lähtöaika oli
09:46
6148
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
09:46
6146
Soukkio
Lähtöaika oli
09:47
6144
Voivala
Lähtöaika oli
09:48
6142
Kuhilastie
Lähtöaika oli
09:48
6140
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
09:49
6052
Ladjakoski
Lähtöaika oli
09:49
6050
Ylikylä
Lähtöaika oli
09:50
6138
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
09:50
6136
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
09:52
6134
Sorro
Lähtöaika oli
09:53
6132
Kurkela
Lähtöaika oli
09:54
6130
Piispanristi
Lähtöaika oli
09:55
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
09:57
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
09:57
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
09:58
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
10:00
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
10:01
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
10:02
469
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
10:03
470
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
10:04
162
Vartiovuori
Lähtöaika oli
10:04
163
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
10:06
164
Puutori PT6
Lähtöaika oli
10:09
1956