This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 705
705
Puutori
Linja K1 ajaa toistaiseksi poikkeusreittiä 17.7.2023 lähtien
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paimion parantola
➔
Puutori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Paimion parantola
Lähtöaika oli
06:05
7064
Ruokolinnantie
Lähtöaika oli
06:06
7062
Kiusala
Lähtöaika oli
06:07
7060
Koskela
Lähtöaika oli
06:08
7058
Hanhiala
Lähtöaika oli
06:09
7056
Alvar Aallon tie
Lähtöaika oli
06:10
7054
Kaaritie
Lähtöaika oli
06:11
7052
Paimion kaupungintalo
Lähtöaika oli
06:13
7017
Paimio
Lähtöaika oli
06:15
7019
Paimion urheilupuisto
Lähtöaika oli
06:16
7021
Silkkikivi
Lähtöaika oli
06:17
7023
Karpalotie
Lähtöaika oli
06:17
7025
Mäkiläntie
Lähtöaika oli
06:18
7027
Neitsytlampi
Lähtöaika oli
06:19
7029
Vesitornintie
Lähtöaika oli
06:20
7031
Paimion terveyskeskus
Lähtöaika oli
06:21
7033
Kerkola
Lähtöaika oli
06:22
7035
Naskarla
Lähtöaika oli
06:24
7037
Valkojantie
Lähtöaika oli
06:25
7039
Sauvontie
Lähtöaika oli
06:26
7041
Sauvontie
Lähtöaika oli
06:26
7043
Hevonpää
Lähtöaika oli
06:28
7045
Auvola
Lähtöaika oli
06:29
7047
Peräniittu
Lähtöaika oli
06:31
7049
Kuurnapää
Lähtöaika oli
06:32
6252
Paimiontie
Lähtöaika oli
06:32
6250
Tammisilta
Lähtöaika oli
06:33
6248
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
06:34
6246
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
06:35
6244
Alaskartano
Lähtöaika oli
06:35
6242
Haadenniemi
Lähtöaika oli
06:37
6260
Koulutie
Lähtöaika oli
06:38
6258
Piikkiön kirkko
Lähtöaika oli
06:39
6176
Asematie
Lähtöaika oli
06:39
6174
Hadvala
Lähtöaika oli
06:40
6172
Hadvalantie
Lähtöaika oli
06:40
6168
Kärmä
Lähtöaika oli
06:41
6166
Littoistentie
Lähtöaika oli
06:42
6164
Sipiläntie
Lähtöaika oli
06:42
6162
Rojola
Lähtöaika oli
06:43
6158
Runko
Lähtöaika oli
06:44
6156
Raadelma
Lähtöaika oli
06:45
6154
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
06:46
6152
Tuorla
Lähtöaika oli
06:47
6150
Hulkkio
Lähtöaika oli
06:48
6148
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
06:48
6146
Soukkio
Lähtöaika oli
06:49
6144
Voivala
Lähtöaika oli
06:49
6142
Kuhilastie
Lähtöaika oli
06:50
6140
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
06:50
6052
Ladjakoski
Lähtöaika oli
06:51
6050
Ylikylä
Lähtöaika oli
06:52
6138
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
06:52
6136
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
06:54
6134
Sorro
Lähtöaika oli
06:55
6132
Kurkela
Lähtöaika oli
06:56
6130
Piispanristi
Lähtöaika oli
06:57
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
06:59
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
06:59
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
07:00
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
07:02
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
07:03
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
07:04
469
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
07:05
470
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
07:06
162
Vartiovuori
Lähtöaika oli
07:06
163
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
07:08
164
Puutori PT6
Lähtöaika oli
07:11
1956