This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 705
705
Puutori
Linja K1 ajaa toistaiseksi poikkeusreittiä 17.7.2023 lähtien
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paimion parantola
➔
Puutori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Paimion parantola
Lähtöaika oli
02:25
7064
Ruokolinnantie
Lähtöaika oli
02:26
7062
Kiusala
Lähtöaika oli
02:27
7060
Koskela
Lähtöaika oli
02:28
7058
Hanhiala
Lähtöaika oli
02:29
7056
Alvar Aallon tie
Lähtöaika oli
02:30
7054
Kaaritie
Lähtöaika oli
02:31
7052
Paimion kaupungintalo
Lähtöaika oli
02:33
7017
Paimio
Lähtöaika oli
02:35
7019
Paimion urheilupuisto
Lähtöaika oli
02:36
7021
Silkkikivi
Lähtöaika oli
02:37
7023
Karpalotie
Lähtöaika oli
02:37
7025
Mäkiläntie
Lähtöaika oli
02:37
7027
Neitsytlampi
Lähtöaika oli
02:38
7029
Vesitornintie
Lähtöaika oli
02:40
7031
Paimion terveyskeskus
Lähtöaika oli
02:40
7033
Kerkola
Lähtöaika oli
02:42
7035
Naskarla
Lähtöaika oli
02:43
7037
Valkojantie
Lähtöaika oli
02:43
7039
Sauvontie
Lähtöaika oli
02:45
7041
Sauvontie
Lähtöaika oli
02:45
7043
Hevonpää
Lähtöaika oli
02:46
7045
Auvola
Lähtöaika oli
02:47
7047
Peräniittu
Lähtöaika oli
02:49
7049
Kuurnapää
Lähtöaika oli
02:50
6252
Paimiontie
Lähtöaika oli
02:50
6250
Tammisilta
Lähtöaika oli
02:51
6248
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
02:52
6246
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
02:52
6244
Alaskartano
Lähtöaika oli
02:53
6242
Haadenniemi
Lähtöaika oli
02:54
6260
Koulutie
Lähtöaika oli
02:55
6258
Piikkiön kirkko
Lähtöaika oli
02:56
6176
Asematie
Lähtöaika oli
02:56
6174
Hadvala
Lähtöaika oli
02:57
6172
Hadvalantie
Lähtöaika oli
02:57
6168
Kärmä
Lähtöaika oli
02:58
6166
Littoistentie
Lähtöaika oli
02:59
6164
Sipiläntie
Lähtöaika oli
02:59
6162
Rojola
Lähtöaika oli
03:00
6158
Runko
Lähtöaika oli
03:01
6156
Raadelma
Lähtöaika oli
03:01
6154
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
03:02
6152
Tuorla
Lähtöaika oli
03:03
6150
Hulkkio
Lähtöaika oli
03:04
6148
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
03:04
6146
Soukkio
Lähtöaika oli
03:05
6144
Voivala
Lähtöaika oli
03:05
6142
Kuhilastie
Lähtöaika oli
03:06
6140
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
03:06
6052
Ladjakoski
Lähtöaika oli
03:07
6050
Ylikylä
Lähtöaika oli
03:08
6138
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
03:08
6136
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
03:09
6134
Sorro
Lähtöaika oli
03:10
6132
Kurkela
Lähtöaika oli
03:11
6130
Piispanristi
Lähtöaika oli
03:13
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
03:14
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
03:15
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
03:16
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
03:17
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
03:17
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
03:18
469
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
03:19
470
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
03:20
162
Vartiovuori
Lähtöaika oli
03:21
163
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
03:23
164
Puutori PT6
Lähtöaika oli
03:27
1956