This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 704
704
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paimio
➔
Puutori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Paimio
Lähtöaika oli
03:40
7019
Seuraava 08:10
Paimion kaupungintalo
Lähtöaika oli
03:40
7018
Seuraava 08:10
Kostilantie
Lähtöaika oli
03:41
7016
Seuraava 08:11
Munkkila
Lähtöaika oli
03:42
7014
Seuraava 08:12
Marjavuori
Lähtöaika oli
03:43
7012
Seuraava 08:13
Käräjätie
Lähtöaika oli
03:44
7010
Seuraava 08:14
Vuohimäentie
Lähtöaika oli
03:45
7008
Seuraava 08:16
Kumparla
Lähtöaika oli
03:46
7006
Seuraava 08:16
ABC Tammisilta
Lähtöaika oli
03:47
7004
Seuraava 08:17
Villisi
Lähtöaika oli
03:48
7002
Seuraava 08:18
Kerätie
Lähtöaika oli
03:48
6256
Seuraava 08:19
Arontie
Lähtöaika oli
03:48
6254
Seuraava 08:19
Paimiontie
Lähtöaika oli
03:49
6250
Seuraava 08:19
Tammisilta
Lähtöaika oli
03:49
6248
Seuraava 08:20
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
03:50
6246
Seuraava 08:21
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
03:51
6244
Seuraava 08:22
Alaskartano
Lähtöaika oli
03:51
6242
Seuraava 08:22
Haadenniemi
Lähtöaika oli
03:53
6260
Seuraava 08:24
Koulutie
Lähtöaika oli
03:54
6258
Seuraava 08:25
Piikkiön kirkko
Lähtöaika oli
03:55
6176
Seuraava 08:26
Asematie
Lähtöaika oli
03:55
6174
Seuraava 08:26
Hadvala
Lähtöaika oli
03:56
6172
Seuraava 08:27
Hadvalantie
Lähtöaika oli
03:57
6168
Seuraava 08:28
Kärmä
Lähtöaika oli
03:57
6166
Seuraava 08:28
Littoistentie
Lähtöaika oli
03:58
6164
Seuraava 08:29
Sipiläntie
Lähtöaika oli
03:59
6162
Seuraava 08:30
Rojola
Lähtöaika oli
04:00
6158
Seuraava 08:31
Runko
Lähtöaika oli
04:01
6156
Seuraava 08:32
Raadelma
Lähtöaika oli
04:01
6154
Seuraava 08:32
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
04:02
6152
Seuraava 08:33
Tuorla
Lähtöaika oli
04:03
6150
Seuraava 08:34
Hulkkio
Lähtöaika oli
04:04
6148
Seuraava 08:35
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
04:05
6146
Seuraava 08:36
Soukkio
Lähtöaika oli
04:06
6144
Seuraava 08:37
Voivala
Lähtöaika oli
04:06
6142
Seuraava 08:37
Kuhilastie
Lähtöaika oli
04:07
6140
Seuraava 08:38
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
04:07
6052
Seuraava 08:38
Ladjakoski
Lähtöaika oli
04:08
6050
Seuraava 08:39
Ylikylä
Lähtöaika oli
04:09
6138
Seuraava 08:40
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
04:10
6136
Seuraava 08:41
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
04:11
6134
Seuraava 08:42
Sorro
Lähtöaika oli
04:12
6132
Seuraava 08:43
Kurkela
Lähtöaika oli
04:13
6130
Seuraava 08:44
Piispanristi
Lähtöaika oli
04:15
6128
Seuraava 08:46
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
04:16
792
Seuraava 08:47
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
04:17
793
Seuraava 08:48
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
04:18
795
Seuraava 08:49
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
04:20
467
Seuraava 08:50
Vasaramäki
Lähtöaika oli
04:21
468
Seuraava 08:51
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
04:22
469
Seuraava 08:52
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
04:23
470
Seuraava 08:53
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
04:24
162
Seuraava 08:54
Vartiovuori
Lähtöaika oli
04:24
163
Seuraava 08:54
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
04:26
164
Seuraava 08:56
Puutori PT6
PT6
Lähtöaika oli
04:29
1956
Seuraava 08:59