This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 704
704
Puutori
Linja K1 ajaa toistaiseksi poikkeusreittiä 17.7.2023 lähtien
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Paimio
➔
Puutori
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Paimio
Lähtöaika oli
21:20
7019
Paimion kaupungintalo
Lähtöaika oli
21:20
7018
Kostilantie
Lähtöaika oli
21:21
7016
Munkkila
Lähtöaika oli
21:22
7014
Marjavuori
Lähtöaika oli
21:23
7012
Käräjätie
Lähtöaika oli
21:24
7010
Vuohimäentie
Lähtöaika oli
21:25
7008
Kumparla
Lähtöaika oli
21:26
7006
ABC Tammisilta
Lähtöaika oli
21:27
7004
Villisi
Lähtöaika oli
21:28
7002
Kerätie
Lähtöaika oli
21:28
6256
Arontie
Lähtöaika oli
21:28
6254
Paimiontie
Lähtöaika oli
21:29
6250
Tammisilta
Lähtöaika oli
21:29
6248
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
21:30
6246
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
21:31
6244
Alaskartano
Lähtöaika oli
21:31
6242
Haadenniemi
Lähtöaika oli
21:33
6260
Koulutie
Lähtöaika oli
21:34
6258
Piikkiön kirkko
Lähtöaika oli
21:35
6176
Asematie
Lähtöaika oli
21:35
6174
Hadvala
Lähtöaika oli
21:36
6172
Hadvalantie
Lähtöaika oli
21:36
6168
Kärmä
Lähtöaika oli
21:37
6166
Littoistentie
Lähtöaika oli
21:38
6164
Sipiläntie
Lähtöaika oli
21:38
6162
Rojola
Lähtöaika oli
21:39
6158
Runko
Lähtöaika oli
21:40
6156
Raadelma
Lähtöaika oli
21:40
6154
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
21:41
6152
Tuorla
Lähtöaika oli
21:42
6150
Hulkkio
Lähtöaika oli
21:43
6148
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
21:43
6146
Soukkio
Lähtöaika oli
21:44
6144
Voivala
Lähtöaika oli
21:44
6142
Kuhilastie
Lähtöaika oli
21:45
6140
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
21:45
6052
Ladjakoski
Lähtöaika oli
21:46
6050
Ylikylä
Lähtöaika oli
21:47
6138
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
21:47
6136
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
21:48
6134
Sorro
Lähtöaika oli
21:49
6132
Kurkela
Lähtöaika oli
21:50
6130
Piispanristi
Lähtöaika oli
21:52
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
21:53
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
21:54
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
21:55
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
21:56
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
21:57
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
21:58
469
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
21:59
470
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
22:00
162
Vartiovuori
Lähtöaika oli
22:01
163
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
22:02
164
Puutori PT6
Lähtöaika oli
22:06
1956