This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 704
704
Piikkiö-Paimio
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Puutori PT5
➔
Piikkiö-Paimio
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Paimio
Lähtöaika oli
12:15
7019
Paimion kaupungintalo
Lähtöaika oli
12:15
7018
Kostilantie
Lähtöaika oli
12:16
7016
Munkkila
Lähtöaika oli
12:17
7014
Marjavuori
Lähtöaika oli
12:18
7012
Käräjätie
Lähtöaika oli
12:19
7010
Vuohimäentie
Lähtöaika oli
12:21
7008
Kumparla
Lähtöaika oli
12:21
7006
ABC Tammisilta
Lähtöaika oli
12:22
7004
Villisi
Lähtöaika oli
12:23
7002
Kerätie
Lähtöaika oli
12:24
6256
Arontie
Lähtöaika oli
12:24
6254
Paimiontie
Lähtöaika oli
12:24
6250
Tammisilta
Lähtöaika oli
12:25
6248
Vanhamakarlantie
Lähtöaika oli
12:26
6246
Pohtionvuori
Lähtöaika oli
12:27
6244
Alaskartano
Lähtöaika oli
12:27
6242
Haadenniemi
Lähtöaika oli
12:29
6260
Koulutie
Lähtöaika oli
12:30
6258
Piikkiön kirkko
Lähtöaika oli
12:31
6176
Asematie
Lähtöaika oli
12:31
6174
Hadvala
Lähtöaika oli
12:32
6172
Hadvalantie
Lähtöaika oli
12:32
6168
Kärmä
Lähtöaika oli
12:33
6166
Littoistentie
Lähtöaika oli
12:34
6164
Sipiläntie
Lähtöaika oli
12:34
6162
Rojola
Lähtöaika oli
12:35
6158
Runko
Lähtöaika oli
12:36
6156
Raadelma
Lähtöaika oli
12:37
6154
Vanha Raadelmantie
Lähtöaika oli
12:37
6152
Tuorla
Lähtöaika oli
12:38
6150
Hulkkio
Lähtöaika oli
12:39
6148
Hulkkiontie
Lähtöaika oli
12:40
6146
Soukkio
Lähtöaika oli
12:40
6144
Voivala
Lähtöaika oli
12:41
6142
Kuhilastie
Lähtöaika oli
12:41
6140
Nummenniityntie
Lähtöaika oli
12:42
6052
Ladjakoski
Lähtöaika oli
12:43
6050
Ylikylä
Lähtöaika oli
12:43
6138
Kaarina, 110-tie
Lähtöaika oli
12:44
6136
Kaarinan keskusurheilukenttä
Lähtöaika oli
12:45
6134
Sorro
Lähtöaika oli
12:46
6132
Kurkela
Lähtöaika oli
12:47
6130
Piispanristi
Lähtöaika oli
12:48
6128
Koivulan liittymä
Lähtöaika oli
12:50
792
Skanssinmäki
Lähtöaika oli
12:51
793
Vanha Hautausmaa
Lähtöaika oli
12:53
795
Kivikartiontie
Lähtöaika oli
12:54
467
Vasaramäki
Lähtöaika oli
12:54
468
Kupittaan jäähalli
Lähtöaika oli
12:55
469
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
12:56
470
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
12:57
162
Vartiovuori
Lähtöaika oli
12:58
163
Tuomiokirkkotori
Lähtöaika oli
12:59
164
Puutori PT6
Lähtöaika oli
13:02
1956