This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 15a
15A
Kakskerta Myllykylän kautta
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Saramäki
➔
Kakskerta Myllykylän kautta
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Kakskerta
Lähtöaika oli
10:10
1764
Kaislahdentie
Lähtöaika oli
10:10
1763
Harjattulantie
Lähtöaika oli
10:11
1761
Järvenpääntie
Lähtöaika oli
10:11
1280
Monnoistentie
Lähtöaika oli
10:12
1421
Orvontie
Lähtöaika oli
10:12
1281
Laalahti
Lähtöaika oli
10:13
1423
Sinapintie
Lähtöaika oli
10:13
1282
Ollinkuja
Lähtöaika oli
10:14
1184
Kenraalintie
Lähtöaika oli
10:14
1283
Purorinteentie
Lähtöaika oli
10:15
1425
Aatilanhaka
Lähtöaika oli
10:15
1766
Aatilan rantatie
Lähtöaika oli
10:16
1284
Lemppäläntie
Lähtöaika oli
10:16
1285
Kalliolantie
Lähtöaika oli
10:17
1286
Mäyrämäentie
Lähtöaika oli
10:17
1287
Myllykyläntie
Lähtöaika oli
10:18
1288
Kierläntie
Lähtöaika oli
10:19
1289
Kesäniementie
Lähtöaika oli
10:20
1290
Järvi-Peniläntie
Lähtöaika oli
10:20
1291
Raustvuorentie
Lähtöaika oli
10:21
1292
Kakskertatalo
Lähtöaika oli
10:22
1293
Naulatalontie
Lähtöaika oli
10:22
1294
Kollinmetsäntie
Lähtöaika oli
10:23
1765
Lustikullantie
Lähtöaika oli
10:23
1295
Brinkhallintie
Lähtöaika oli
10:24
379
Kakskerran koulu
Lähtöaika oli
10:25
1756
Höyttistentie
Lähtöaika oli
10:25
380
Kakskerrantie
Lähtöaika oli
10:26
381
Kaivoinen
Lähtöaika oli
10:27
382
Uudenkyläntie
Lähtöaika oli
10:27
383
Hennalantie
Lähtöaika oli
10:28
384
Pohjaniityntie
Lähtöaika oli
10:29
385
Satava
Lähtöaika oli
10:29
386
Vitanovantie
Lähtöaika oli
10:30
417
Ekvalla
Lähtöaika oli
10:30
387
Satavansilta
Lähtöaika oli
10:30
388
Suvelantie
Lähtöaika oli
10:31
389
Meritalo
Lähtöaika oli
10:32
390
Suvilinnantie
Lähtöaika oli
10:32
391
Haarla
Lähtöaika oli
10:33
392
Vihuri
Lähtöaika oli
10:33
1740
Maunulantie
Lähtöaika oli
10:34
393
Friskalantie
Lähtöaika oli
10:34
394
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
10:36
1357
Kukolantie
Lähtöaika oli
10:36
358
Moikoinen
Lähtöaika oli
10:37
359
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
10:38
360
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
10:39
361
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
10:40
1814
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
10:42
97
Majakkaranta
Lähtöaika oli
10:43
98
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
10:44
99
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
10:45
100
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
10:46
331
Telakka
Lähtöaika oli
10:46
332
Föri
Lähtöaika oli
10:48
334
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
10:48
1815
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
10:49
336
Linnankatu
Lähtöaika oli
10:50
106
Koulukatu
Lähtöaika oli
10:50
107
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
10:51
108
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
10:52
109
Kauppatori C4
Lähtöaika oli
10:55
1924
Puutori
Lähtöaika oli
10:56
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
10:58
19
Urpontie
Lähtöaika oli
10:59
223
Murtomaantie
Lähtöaika oli
11:00
224
Suutarinkatu
Lähtöaika oli
11:00
225
Tampereentie
Lähtöaika oli
11:01
226
Saramäentie
Lähtöaika oli
11:02
227
Virusmäenpuisto
Lähtöaika oli
11:02
228
Siirintie
Lähtöaika oli
11:03
229
Markulantie
Lähtöaika oli
11:05
179
Jokipelto
Lähtöaika oli
11:06
231
Koroistentie
Lähtöaika oli
11:06
1624
Browalliuksenkuja
Lähtöaika oli
11:07
1442
Tammelininkatu
Lähtöaika oli
11:08
1409
Maunu Tavastin katu
Lähtöaika oli
11:08
1621
Siutlankatu
Lähtöaika oli
11:08
1619
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
11:09
1617
Lustokatu
Lähtöaika oli
11:09
1615
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
11:10
233
Solkitarha
Lähtöaika oli
11:10
147
Linnasmäenpuisto
Lähtöaika oli
11:11
660
Orikedonkatu
Lähtöaika oli
11:12
1610
Polttolaitos
Lähtöaika oli
11:12
1223
Kytkinkatu
Lähtöaika oli
11:13
1224
Kuormakatu
Lähtöaika oli
11:13
1437
Oriketo
Lähtöaika oli
11:14
1438
Liekakatu
Lähtöaika oli
11:14
658
Silakatu
Lähtöaika oli
11:15
656
Piiskakuja
Lähtöaika oli
11:17
654
Messinkikatu
Lähtöaika oli
11:17
288
Vankila
Lähtöaika oli
11:18
300
Lyijykatu
Lähtöaika oli
11:20
301
Messinkikatu
Lähtöaika oli
11:21
243
Paunankatu
Lähtöaika oli
11:22
244
Korkkismäentie
Lähtöaika oli
11:23
245
Ketussuontie
Lähtöaika oli
11:23
1183
Saramäki
Lähtöaika oli
11:24
246