This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 15a
15A
Saramäki
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Kakskerta
➔
Saramäki
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Saramäki
Lähtöaika oli
19:05
246
Ketussuontie
Lähtöaika oli
19:05
1211
Korkkismäentie
Lähtöaika oli
19:06
247
Paunankatu
Lähtöaika oli
19:07
248
Lyijykatu
Lähtöaika oli
19:08
302
Vankila
Lähtöaika oli
19:09
312
Vanha Tampereentie
Lähtöaika oli
19:10
653
Piiskakuja
Lähtöaika oli
19:11
655
Silakatu
Lähtöaika oli
19:12
657
Liekakatu
Lähtöaika oli
19:13
659
Oriketo
Lähtöaika oli
19:14
1439
Kuormakatu
Lähtöaika oli
19:14
1435
Kytkinkatu
Lähtöaika oli
19:15
1611
Polttolaitos
Lähtöaika oli
19:15
1228
Polttolaitoksenkatu
Lähtöaika oli
19:15
662
Linnasmäenpuisto
Lähtöaika oli
19:16
661
Linnasmäki
Lähtöaika oli
19:16
265
Solkitarha
Lähtöaika oli
19:17
277
Hamaronkatu
Lähtöaika oli
19:17
1613
Lustokatu
Lähtöaika oli
19:18
1614
Ritzinkuja
Lähtöaika oli
19:20
1616
Siutlankatu
Lähtöaika oli
19:20
1618
Maunu Tavastin katu
Lähtöaika oli
19:20
1620
Tammelininkatu
Lähtöaika oli
19:21
1406
Browalliuksenkuja
Lähtöaika oli
19:22
1407
Koroistentie
Lähtöaika oli
19:22
1625
Jokipelto
Lähtöaika oli
19:23
268
Markulantie
Lähtöaika oli
19:24
198
Siirintie
Lähtöaika oli
19:25
270
Virusmäenpuisto
Lähtöaika oli
19:26
271
Saramäentie
Lähtöaika oli
19:26
272
Saramäenpuisto
Lähtöaika oli
19:26
273
Tampereentie
Lähtöaika oli
19:27
274
Murtomaantie
Lähtöaika oli
19:27
276
Urpontie
Lähtöaika oli
19:28
1185
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
19:30
41
Puutori
Lähtöaika oli
19:32
286
Kauppatori D4
Lähtöaika oli
19:39
1934
Kristiinankatu
Lähtöaika oli
19:39
148
Käsityöläiskatu
Lähtöaika oli
19:39
71
Koulukatu
Lähtöaika oli
19:40
72
Poliisitalo
Lähtöaika oli
19:41
155
Sotalaistenkatu
Lähtöaika oli
19:42
292
Savenvalajankatu
Lähtöaika oli
19:42
1816
Föri
Lähtöaika oli
19:43
294
Telakka
Lähtöaika oli
19:44
296
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
19:45
1694
Merimiehenkatu
Lähtöaika oli
19:45
77
Wärtsilänpolku
Lähtöaika oli
19:46
78
Korppolaismäki
Lähtöaika oli
19:47
80
Majakkaranta
Lähtöaika oli
19:48
81
Pihlajaniemi
Lähtöaika oli
19:48
82
Hirvensalonsilta
Lähtöaika oli
19:49
83
Pujottelumäki
Lähtöaika oli
19:50
298
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
19:51
299
Moikoinen
Lähtöaika oli
19:51
343
Kukolantie
Lähtöaika oli
19:52
344
Halvarinkatu
Lähtöaika oli
19:52
345
Friskalantie
Lähtöaika oli
19:54
362
Maunulantie
Lähtöaika oli
19:54
363
Vihuri
Lähtöaika oli
19:55
1739
Haarla
Lähtöaika oli
19:55
364
Suvilinnantie
Lähtöaika oli
19:56
365
Meritalo
Lähtöaika oli
19:57
366
Suvelantie
Lähtöaika oli
19:57
367
Satavansilta
Lähtöaika oli
19:58
368
Ekvalla
Lähtöaika oli
19:58
369
Vitanovantie
Lähtöaika oli
19:59
1818
Satava
Lähtöaika oli
19:59
370
Pohjaniityntie
Lähtöaika oli
20:00
371
Hennalantie
Lähtöaika oli
20:01
372
Uudenkyläntie
Lähtöaika oli
20:01
373
Kaivoinen
Lähtöaika oli
20:03
374
Kakskerrantie
Lähtöaika oli
20:03
375
Höyttistentie
Lähtöaika oli
20:03
376
Kakskerran koulu
Lähtöaika oli
20:04
1755
Niemenkulmantie
Lähtöaika oli
20:05
1235
Lustikullantie
Lähtöaika oli
20:05
1236
Kollinmetsäntie
Lähtöaika oli
20:06
1237
Kakskertatalo
Lähtöaika oli
20:07
1238
Raustvuorentie
Lähtöaika oli
20:07
1239
Järvi-Peniläntie
Lähtöaika oli
20:08
1240
Kesäniementie
Lähtöaika oli
20:09
1241
Kierläntie
Lähtöaika oli
20:10
1242
Myllykyläntie
Lähtöaika oli
20:10
1243
Mäyrämäentie
Lähtöaika oli
20:11
1244
Kalliolantie
Lähtöaika oli
20:12
1245
Lemppäläntie
Lähtöaika oli
20:13
1246
Aatilan rantatie
Lähtöaika oli
20:13
1247
Aatilanhaka
Lähtöaika oli
20:13
1248
Purorinteentie
Lähtöaika oli
20:14
1426
Kenraalintie
Lähtöaika oli
20:14
1249
Ollinkuja
Lähtöaika oli
20:15
1250
Sinapintie
Lähtöaika oli
20:16
1251
Laalahti
Lähtöaika oli
20:16
1424
Orvontie
Lähtöaika oli
20:17
1252
Monnoistentie
Lähtöaika oli
20:17
1422
Järvenpääntie
Lähtöaika oli
20:17
1253
Harjattulantie
Lähtöaika oli
20:18
1760
Kaislahdentie
Lähtöaika oli
20:19
1762
Kakskerta
Lähtöaika oli
20:20
1764