This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi n3
N3
Rymättylä-Röölä
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Käännä reitin suunta vastakkaiseksi
Naantali
➔
Rymättylä-Röölä
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Naantali
Lähtöaika oli
14:35
3018
S-Market Naantali
Lähtöaika oli
14:37
3201
Kuparivuori
Lähtöaika oli
14:38
3019
Viialanmäentie
Lähtöaika oli
14:39
3021
Linnavuori
Lähtöaika oli
14:40
3122
Kaivola
Lähtöaika oli
14:41
3228
Kaivolankatu
Lähtöaika oli
14:41
3328
Navirentie
Lähtöaika oli
14:43
3238
Kukolantie
Lähtöaika oli
14:43
3326
Viialanmäentie
Lähtöaika oli
14:44
3022
Viiala
Lähtöaika oli
14:45
3023
Kordelininkatu
Lähtöaika oli
14:46
3025
Kultaranta
Lähtöaika oli
14:47
3027
Kultarannan koulu
Lähtöaika oli
14:48
3029
Malantie
Lähtöaika oli
14:51
3033
Asikko
Lähtöaika oli
14:52
3035
Porhonkallio
Lähtöaika oli
14:53
3037
Merimaskuntie
Lähtöaika oli
14:54
3039
Heikinmäki
Lähtöaika oli
14:55
3041
Taattistenjärventie
Lähtöaika oli
14:56
3043
Hellemaa
Lähtöaika oli
14:58
3045
Ritaniementie
Lähtöaika oli
14:59
3047
Horjantie
Lähtöaika oli
15:00
3049
Iskolantie
Lähtöaika oli
15:01
3051
Kräkiläntie
Lähtöaika oli
15:02
3053
Kukolaistentie
Lähtöaika oli
15:03
3057
Merimasku kko
Lähtöaika oli
15:05
3058
Kirkonsalmentie
Lähtöaika oli
15:05
3056
Kräkiläntie
Lähtöaika oli
15:06
3054
Iskolantie
Lähtöaika oli
15:06
3052
Horjantie
Lähtöaika oli
15:07
3050
Ritaniementie
Lähtöaika oli
15:07
3048
Hellemaa
Lähtöaika oli
15:08
3046
Järvensuu
Lähtöaika oli
15:08
3123
Kuusniementie
Lähtöaika oli
15:09
3125
Rihtelä
Lähtöaika oli
15:09
3127
Koverintie
Lähtöaika oli
15:10
3129
Leikkisten järvi
Lähtöaika oli
15:10
3131
Seponraitti
Lähtöaika oli
15:11
3133
Poikon rantatie
Lähtöaika oli
15:11
3135
Ylttistentie
Lähtöaika oli
15:12
3137
Antinrannantie
Lähtöaika oli
15:13
3139
Kuralan rantatie
Lähtöaika oli
15:13
3141
Kuralantie
Lähtöaika oli
15:14
3143
Mäensyrjä
Lähtöaika oli
15:14
3145
Taipaleentie
Lähtöaika oli
15:15
3147
Kauppila
Lähtöaika oli
15:15
3313
Velusmaantie
Lähtöaika oli
15:15
3149
Rymättylä kk
Lähtöaika oli
15:16
3151
Heinäistentie
Lähtöaika oli
15:16
3153
Tammilehto
Lähtöaika oli
15:17
3155
Montolantie
Lähtöaika oli
15:17
3157
Salonkyläntie
Lähtöaika oli
15:18
3159
Paavaistentie
Lähtöaika oli
15:18
3161
Laitsalmentie
Lähtöaika oli
15:19
3163
Röölä
Lähtöaika oli
15:20
3166