This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi l3
L3
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Ilmaristen koulu
➔
Sikilä-Päivästö-Paavola
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Ilmaristen koulu
Lähtöaika oli
10:10
5125
Seuraava 11:10
Palovuori
Lähtöaika oli
10:10
5071
Seuraava 11:11
Harviainen
Lähtöaika oli
10:11
5073
Seuraava 11:11
Laustee
Lähtöaika oli
10:12
5075
Seuraava 11:12
Harjutie
Lähtöaika oli
10:12
5077
Seuraava 11:13
Kopinnonkuja
Lähtöaika oli
10:13
5079
Seuraava 11:13
Hopeapajuntie
Lähtöaika oli
10:13
5081
Seuraava 11:14
Tervalantie
Lähtöaika oli
10:14
5083
Seuraava 11:15
Vilkkimäki
Lähtöaika oli
10:15
5085
Seuraava 11:16
Hakula
Lähtöaika oli
10:15
5087
Seuraava 11:16
Iso-Ketola
Lähtöaika oli
10:16
5089
Seuraava 11:17
Kujalantie
Lähtöaika oli
10:16
5091
Seuraava 11:18
Könkkämäki
Lähtöaika oli
10:17
5093
Seuraava 11:18
Mäkkylä
Lähtöaika oli
10:17
5095
Seuraava 11:19
Veijula
Lähtöaika oli
10:18
5097
Seuraava 11:19
Paljasmäki
Lähtöaika oli
10:18
5099
Seuraava 11:20
Pahkamäen koulu
Lähtöaika oli
10:20
5101
Seuraava 11:22
Nautelankoski
Lähtöaika oli
10:20
5103
Seuraava 11:22
Vintalantie
Lähtöaika oli
10:20
5105
Seuraava 11:23
Ylikyläntie
Lähtöaika oli
10:21
5111
Seuraava 11:23
Tammentaka
Lähtöaika oli
10:22
5113
Seuraava 11:24
Hietalantie
Lähtöaika oli
10:23
5115
Seuraava 11:25
Lampola
Lähtöaika oli
10:23
5117
Seuraava 11:26
Päivästö
Lähtöaika oli
10:33
5205
Seuraava 11:36
Nummenkulmantie
Lähtöaika oli
10:40
5207
Seuraava 11:44
Levaus
Lähtöaika oli
10:41
5209
Seuraava 11:44
Halkeevahantie
Lähtöaika oli
10:42
5211
Seuraava 11:45
Raidistontie
Lähtöaika oli
10:42
5213
Seuraava 11:46
Suojakoti
Lähtöaika oli
10:44
703
Seuraava 11:48
Kajala
Lähtöaika oli
10:45
715
Seuraava 11:49
Tuomela
Lähtöaika oli
10:46
731
Seuraava 11:50
Valuntie
Lähtöaika oli
10:47
1138
Seuraava 11:51
Paavolan koulu
Lähtöaika oli
10:48
1398
Seuraava 11:52
Valuntie
Lähtöaika oli
10:48
1160
Seuraava 11:52
Tuomela
Lähtöaika oli
10:49
720
Seuraava 11:53
Kajala
Lähtöaika oli
10:50
719
Seuraava 11:54
Suojakoti
Lähtöaika oli
10:51
700
Seuraava 11:55
Raidistontie
Lähtöaika oli
10:53
5214
Seuraava 11:57
Halkeevahantie
Lähtöaika oli
10:54
5212
Seuraava 11:58
Levaus
Lähtöaika oli
10:55
5210
Seuraava 11:59
Nummenkulmantie
Lähtöaika oli
10:56
5208
Seuraava 12:00