This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 13
13
Takakirves
Liikenne Hämeenkadulta Auransillalle keskeytetty 6.5. alkaen
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Uittamo pääte
➔
Takakirves
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Yksi tai useampi häiriö tiedossa
Uittamo pääte
Lähtöaika oli
03:37
1704
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
03:37
952
Uittamo
Lähtöaika oli
03:38
920
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
03:39
921
Uittamo City
Lähtöaika oli
03:40
1212
Kannuskatu
Lähtöaika oli
03:41
1213
Kaarlenpuisto
Lähtöaika oli
03:41
597
Rätiälänkatu
Lähtöaika oli
03:42
598
Ispoinen
Lähtöaika oli
03:42
988
Jäkäläpolku
Lähtöaika oli
03:43
989
Takamaantie
Lähtöaika oli
03:44
990
Porkankuja
Lähtöaika oli
03:44
991
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
03:45
604
Askaistentie
Lähtöaika oli
03:46
605
Toivolankatu
Lähtöaika oli
03:47
638
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
03:48
862
Uudenmaantie
Lähtöaika oli
03:49
863
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
03:50
470
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
03:51
162
Vartiovuori
Lähtöaika oli
03:51
163
Kåren
Lähtöaika oli
03:53
219
Kaskenkatu
Lähtöaika oli
03:53
220
Kauppatori B2
Lähtöaika oli
04:04
1912
Puutori
Lähtöaika oli
04:05
472
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
04:06
19
Autistenaukio
Lähtöaika oli
04:08
174
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
04:08
175
Kastuntie
Lähtöaika oli
04:09
612
Parrantie
Lähtöaika oli
04:09
613
Laihasmäentie
Lähtöaika oli
04:10
693
Kastuntie
Lähtöaika oli
04:11
614
Taskulantie
Lähtöaika oli
04:11
615
Mullintie
Lähtöaika oli
04:12
1590
Punomontie
Lähtöaika oli
04:13
616
Valkiasvuorentie
Lähtöaika oli
04:13
618
Kaerlantie
Lähtöaika oli
04:14
619
Valkiasvuorenkatu
Lähtöaika oli
04:15
620
Takakirves
Lähtöaika oli
04:15
621