This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 13
13
Uittamo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Takakirves
➔
Uittamo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Takakirves
Lähtöaika oli
20:05
621
Valkiasvuorenkatu
Lähtöaika oli
20:05
622
Kaerlantie
Lähtöaika oli
20:06
623
Valkiasvuorentie
Lähtöaika oli
20:07
624
Punomontie
Lähtöaika oli
20:07
625
Pulmussuontie
Lähtöaika oli
20:08
1592
Taskulantie
Lähtöaika oli
20:08
626
Kastuntie
Lähtöaika oli
20:09
627
Laihasmäentie
Lähtöaika oli
20:10
628
Parrantie
Lähtöaika oli
20:11
629
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
20:12
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
20:12
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
20:13
41
Puutori
Lähtöaika oli
20:14
286
Kauppatori C2
Lähtöaika oli
20:20
1922
Kaskenkatu
Lähtöaika oli
20:20
279
Kåren
Lähtöaika oli
20:21
280
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
20:22
132
Vartiovuori
Lähtöaika oli
20:22
133
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
20:23
130
Uudenmaantie
Lähtöaika oli
20:23
632
Kurjenmäenkatu
Lähtöaika oli
20:24
1723
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
20:24
856
Toivolankatu
Lähtöaika oli
20:25
859
Askaistentie
Lähtöaika oli
20:26
639
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
20:27
640
Porkankuja
Lähtöaika oli
20:27
999
Takamaantie
Lähtöaika oli
20:28
1000
Jäkäläpolku
Lähtöaika oli
20:28
1001
Ispoinen
Lähtöaika oli
20:29
998
Rätiälänkatu
Lähtöaika oli
20:29
646
Kaarlenpuisto
Lähtöaika oli
20:30
647
Kannuskatu
Lähtöaika oli
20:30
1214
Uittamo City
Lähtöaika oli
20:31
1215
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
20:32
1701
Uittamo
Lähtöaika oli
20:32
1703
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
20:33
1702
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
20:33
601
Ratsukonkatu
Lähtöaika oli
20:34
602
Uittamo pääte
Lähtöaika oli
20:35
1704