This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 13
13
Uittamo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Takakirves
➔
Uittamo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Takakirves
Lähtöaika oli
19:10
621
Valkiasvuorenkatu
Lähtöaika oli
19:10
622
Kaerlantie
Lähtöaika oli
19:11
623
Valkiasvuorentie
Lähtöaika oli
19:12
624
Punomontie
Lähtöaika oli
19:12
625
Pulmussuontie
Lähtöaika oli
19:13
1592
Taskulantie
Lähtöaika oli
19:13
626
Kastuntie
Lähtöaika oli
19:14
627
Laihasmäentie
Lähtöaika oli
19:15
628
Parrantie
Lähtöaika oli
19:16
629
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
19:17
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
19:17
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
19:18
41
Puutori
Lähtöaika oli
19:19
286
Kauppatori C2
Lähtöaika oli
19:25
1922
Kaskenkatu
Lähtöaika oli
19:25
279
Kåren
Lähtöaika oli
19:26
280
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
19:27
132
Vartiovuori
Lähtöaika oli
19:27
133
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
19:28
130
Uudenmaantie
Lähtöaika oli
19:28
632
Kurjenmäenkatu
Lähtöaika oli
19:29
1723
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
19:29
856
Toivolankatu
Lähtöaika oli
19:30
859
Askaistentie
Lähtöaika oli
19:31
639
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
19:32
640
Porkankuja
Lähtöaika oli
19:32
999
Takamaantie
Lähtöaika oli
19:33
1000
Jäkäläpolku
Lähtöaika oli
19:33
1001
Ispoinen
Lähtöaika oli
19:34
998
Rätiälänkatu
Lähtöaika oli
19:34
646
Kaarlenpuisto
Lähtöaika oli
19:35
647
Kannuskatu
Lähtöaika oli
19:35
1214
Uittamo City
Lähtöaika oli
19:36
1215
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
19:37
1701
Uittamo
Lähtöaika oli
19:37
1703
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
19:38
1702
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
19:38
601
Ratsukonkatu
Lähtöaika oli
19:39
602
Uittamo pääte
Lähtöaika oli
19:40
1704