This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 13
13
Uittamo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Takakirves
➔
Uittamo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Takakirves
Lähtöaika oli
16:10
621
Valkiasvuorenkatu
Lähtöaika oli
16:10
622
Kaerlantie
Lähtöaika oli
16:11
623
Valkiasvuorentie
Lähtöaika oli
16:12
624
Punomontie
Lähtöaika oli
16:12
625
Pulmussuontie
Lähtöaika oli
16:13
1592
Taskulantie
Lähtöaika oli
16:14
626
Kastuntie
Lähtöaika oli
16:14
627
Laihasmäentie
Lähtöaika oli
16:15
628
Parrantie
Lähtöaika oli
16:16
629
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
16:17
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
16:18
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
16:20
41
Puutori
Lähtöaika oli
16:20
286
Kauppatori C2
Lähtöaika oli
16:25
1922
Kaskenkatu
Lähtöaika oli
16:26
279
Kåren
Lähtöaika oli
16:26
280
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
16:27
132
Vartiovuori
Lähtöaika oli
16:28
133
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
16:28
130
Uudenmaantie
Lähtöaika oli
16:29
632
Kurjenmäenkatu
Lähtöaika oli
16:30
1723
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
16:31
856
Toivolankatu
Lähtöaika oli
16:32
859
Askaistentie
Lähtöaika oli
16:32
639
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
16:33
640
Porkankuja
Lähtöaika oli
16:34
999
Takamaantie
Lähtöaika oli
16:35
1000
Jäkäläpolku
Lähtöaika oli
16:35
1001
Ispoinen
Lähtöaika oli
16:36
998
Rätiälänkatu
Lähtöaika oli
16:36
646
Kaarlenpuisto
Lähtöaika oli
16:37
647
Kannuskatu
Lähtöaika oli
16:38
1214
Uittamo City
Lähtöaika oli
16:38
1215
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
16:39
1701
Uittamo
Lähtöaika oli
16:40
1703
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
16:41
1702
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
16:41
601
Ratsukonkatu
Lähtöaika oli
16:42
602
Uittamo pääte
Lähtöaika oli
16:42
1704