This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 13
13
Uittamo
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Takakirves
➔
Uittamo
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Takakirves
Lähtöaika oli
11:35
621
Valkiasvuorenkatu
Lähtöaika oli
11:35
622
Kaerlantie
Lähtöaika oli
11:36
623
Valkiasvuorentie
Lähtöaika oli
11:37
624
Punomontie
Lähtöaika oli
11:37
625
Pulmussuontie
Lähtöaika oli
11:38
1592
Taskulantie
Lähtöaika oli
11:39
626
Kastuntie
Lähtöaika oli
11:40
627
Laihasmäentie
Lähtöaika oli
11:41
628
Parrantie
Lähtöaika oli
11:42
629
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
11:43
202
Autistenaukio
Lähtöaika oli
11:44
203
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
11:46
41
Puutori
Lähtöaika oli
11:47
286
Kauppatori C2
Lähtöaika oli
11:50
1922
Kaskenkatu
Lähtöaika oli
11:51
279
Kåren
Lähtöaika oli
11:51
280
Hämeenkatu
Lähtöaika oli
11:52
132
Vartiovuori
Lähtöaika oli
11:53
133
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
11:54
130
Uudenmaantie
Lähtöaika oli
11:55
632
Kurjenmäenkatu
Lähtöaika oli
11:55
1723
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
11:57
856
Toivolankatu
Lähtöaika oli
11:58
859
Askaistentie
Lähtöaika oli
11:58
639
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
11:59
640
Porkankuja
Lähtöaika oli
12:00
999
Takamaantie
Lähtöaika oli
12:01
1000
Jäkäläpolku
Lähtöaika oli
12:01
1001
Ispoinen
Lähtöaika oli
12:01
998
Rätiälänkatu
Lähtöaika oli
12:02
646
Kaarlenpuisto
Lähtöaika oli
12:03
647
Kannuskatu
Lähtöaika oli
12:03
1214
Uittamo City
Lähtöaika oli
12:04
1215
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
12:05
1701
Uittamo
Lähtöaika oli
12:05
1703
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
12:06
1702
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
12:07
601
Ratsukonkatu
Lähtöaika oli
12:07
602
Uittamo pääte
Lähtöaika oli
12:08
1704