This page requires JavaScript to run.
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Bussi 13
13
Fölin reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Uittamo pääte
➔
Takakirves
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Pysäkkien lähtöajat päivittyvät reaaliajassa.
Uittamo pääte
Lähtöaika oli
12:45
1704
Seuraava 14:05
Rusthollinkatu
Lähtöaika oli
12:45
952
Seuraava 14:05
Uittamo
Lähtöaika oli
12:46
920
Seuraava 14:06
Rusthollinrinne
Lähtöaika oli
12:47
921
Seuraava 14:07
Uittamo City
Lähtöaika oli
12:48
1212
Seuraava 14:08
Kannuskatu
Lähtöaika oli
12:49
1213
Seuraava 14:09
Kaarlenpuisto
Lähtöaika oli
12:50
597
Seuraava 14:10
Rätiälänkatu
Lähtöaika oli
12:51
598
Seuraava 14:11
Ispoinen
Lähtöaika oli
12:51
988
Seuraava 14:11
Jäkäläpolku
Lähtöaika oli
12:52
989
Seuraava 14:12
Takamaantie
Lähtöaika oli
12:52
990
Seuraava 14:12
Porkankuja
Lähtöaika oli
12:53
991
Seuraava 14:13
Vähäheikkiläntie
Lähtöaika oli
12:54
604
Seuraava 14:14
Askaistentie
Lähtöaika oli
12:55
605
Seuraava 14:15
Toivolankatu
Lähtöaika oli
12:56
638
Seuraava 14:16
Kaupunginsairaala
Lähtöaika oli
12:57
862
Seuraava 14:17
Uudenmaantie
Lähtöaika oli
12:59
863
Seuraava 14:19
Kupittaanpuisto
Lähtöaika oli
13:00
470
Seuraava 14:20
Uudenmaantulli
Lähtöaika oli
13:01
162
Seuraava 14:21
Vartiovuori
Lähtöaika oli
13:02
163
Seuraava 14:22
Kåren
Lähtöaika oli
13:04
219
Seuraava 14:24
Kaskenkatu
Lähtöaika oli
13:04
220
Seuraava 14:24
Kauppatori B2
B2
Lähtöaika oli
13:10
1912
Seuraava 14:30
Puutori
Lähtöaika oli
13:11
472
Seuraava 14:31
Turun linja-autoasema
Lähtöaika oli
13:12
19
Seuraava 14:32
Autistenaukio
Lähtöaika oli
13:13
174
Seuraava 14:33
Oskarinkuja
Lähtöaika oli
13:14
175
Seuraava 14:34
Kastuntie
Lähtöaika oli
13:14
612
Seuraava 14:34
Parrantie
Lähtöaika oli
13:15
613
Seuraava 14:35
Laihasmäentie
Lähtöaika oli
13:15
693
Seuraava 14:35
Kastuntie
Lähtöaika oli
13:16
614
Seuraava 14:36
Taskulantie
Lähtöaika oli
13:17
615
Seuraava 14:37
Mullintie
Lähtöaika oli
13:17
1590
Seuraava 14:37
Punomontie
Lähtöaika oli
13:18
616
Seuraava 14:38
Valkiasvuorentie
Lähtöaika oli
13:19
618
Seuraava 14:39
Kaerlantie
Lähtöaika oli
13:20
619
Seuraava 14:40
Valkiasvuorenkatu
Lähtöaika oli
13:20
620
Seuraava 14:40
Takakirves
Lähtöaika oli
13:21
621
Seuraava 14:41